Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zdobyć klientów?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

szachmat89

Napisano 11 marzec 2018 - 15:37

Ja uważam, że w każdej branży sprawdzi się email marketing. Dzięki narzędziom pozwalającym na dokładne targetowanie, personalizację wiadomości i tworzenie atrakcyjnej wizualnie szaty graficznej, skuteczność tej formy kontaktu na linii firma – użytkownik jest bardzo wysoka. Jeśli strategia e-mail marketingowa jest dobrze skonstruowana i z punktu widzenia adresata jest trafna i atrakcyjna, to stanowi potężne i skuteczne narzędzie w budowaniu mocnej pozycji marki na rynku oraz pozytywnych relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami firmy. Dodatkowo możecie skorzystać z bazy danych https://www.infobrok...-zagranicznych/


b2bus

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:42

bezpośredni kontakt, to bardzo skuteczny sposób na zdobycie klienta. pomocne są wtedy bazy firm z okolicy


marecki_

Napisano 28 listopad 2017 - 16:48

Co sądzicie o content marketingu? Teraz wiele osób inwestuje w taki sposób promocji, wydaje mi się, że warto. W sumie teraz większość osób bardzo negatywnie reaguje na reklamę bezpośrednią, także taka bardziej delikatna forma promocji biznesu, może okazać się pomocna. Oczywiście pisząc o content marketingu nie mam na myśli wyłącznie bloga, jak co po niektórym się wydaje, to są także takie rzeczy jak artykuły eksperckie, infografiki, e-booki, podcasty itp. Można sobie poczytać na ten temat na blogu https://blog.nazwa.p...plusy-i-minusy/content marketing to dobre rowiązanie, jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność marki oraz zyskać status eksperta w branży.


Napisano 20 październik 2017 - 14:51

Jestem podobnego zdania, udział w dużych wydarzeniach biznesowych typu forum gospodarcze czy branżowych eventach na wzór konferencji Billennium to idealne miejsca do pozyskania kontaktów biznesowych , a tym samym nowych klientów. To właśnie tam budujesz swój wizerunek.


katarzynas

Napisano 11 październik 2017 - 14:36

Gdzie najłatwiej zwerbować klientów jak nie na spotkaniach biznesowych? Kilka razy przyjdziesz na wydarzenie podobne do Europejskiego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017 i zobaczysz jak Ci zyski podskoczą :) Dobra reklama naprawdę popłaca.  :D  :D


Napisano 26 wrzesień 2017 - 08:34

Dodawałem swoją firmę do katalogu na stronie lokalneoferty.pl parę dni temu. Strona robi dobre wrażenie, ma sensowny projekt, nowoczesną szatę graficzną, można szybko założyć konto i zarządzać swoją wizytówką. Także ja bym ten portal polecał, choć podobnych jest multum – każdy znajdzie coś dla siebie.


pitahaja

Napisano 31 sierpień 2017 - 06:41

Tak, reklama tu jest podstawową sprawą, najlepiej zlecić ją fachowcom


maciek_p

Napisano 28 sierpień 2017 - 21:55

Jak? Najlepiej poprzez reklamę. Jeśli nie wiesz, jak się reklamować, zapoznaj się z bazą wiedzy oferowaną przez http://adnext.pl/baza-wiedzy- myślę, że artykuły, które są tam publikowane, pomogą Ci zdobyć nowych klientów.


KasiaIn

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:38

Certyfi katy nic nie pomogą. Parę lat temu, to jeszcze działało. Teraz już nie. Zwłaszcza, jeżeli na stronę nie ma ruchu, to żaden, nawet i najdroższy certyfikat nie pomoże.


Naster

Napisano 16 lipiec 2017 - 20:26

http://panterabiznesu.pl/Ta firma zajmuje się przyznawaniem certyfikatów dla firm, które pomagają pozyskać nowych klientów, poprzez nabranie do nich zaufania. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)