Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak pozyskać klienta?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mtzd

Napisano 01 lipiec 2020 - 09:17

No i nie polecam również zapominać o odpowiedniej reklamie dla naszej firmy bo reklama jest dźwignią sukcesu. Mamy do czynienia z ogromna konkkurencyjnościa na rynku bizuteryjnym. Jest wiele sklepów stacjonarnych, ale również sklepów internetowych. Jesli chcemy zyskać klientów musimy zaoferować
korzystne ceny
jak również nieszablonową biżuterię
 
Pozwolę sobie dac kontakt do dobrej firmy https://shineonagenc...-i-instagramie/Powinni Wam doradzić jak prowadzić odpowiednia reklamę na facebooku . Każda szanująca się firma prowadzi takie kampanie reklamowe.

Maur80

Napisano 01 czerwiec 2020 - 08:36

Jak dla mnie przewagę dają duże zasięgi - ale nie na chybił trafił, lecz przekaz adresowany do odbiorców, którzy faktycznie mogą być zainteresowani. Na tym polega skuteczne generowanie leadów sprzedażowych, a wsparcie w tej kwestii można uzyskać od wielu platform , takich jak np. DMSales. Ale fakt faktem, autor ma rację, że nie do każdego klienta trafiają metody online, jak to się mawia - to zależy ;)


Mariusz Kowalczyk

Napisano 23 listopad 2019 - 21:11

Spoko artykuł, trudno doszukiwać się czegoś więcej


mariuszgronek

Napisano 23 październik 2019 - 09:56

Ciekawe pomysly.


marmur87

Napisano 18 październik 2019 - 08:39

Idealnym sposobem na pozyskanie klienta jest skorzystanie z bazy firm. Przykładowo taka baza https://www.bnf.pl/k...firm-e-commerce, znacznie skraca czas. który jest potrzebny na znalezienie klienta z odpowiedniej gałęzi biznesu. 


lenawos

Napisano 11 październik 2019 - 15:47

Bardzo dobry artykuł. Pamiętam jak mój brat z trudem otwierał zajmującą się montażem klimatyzacji w Warszawie  Dziś już jest lepiej. Choć nigdy nie ma tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej - takie rozterki Polaka :)


Napisano 27 lipiec 2019 - 21:59

Warto postawić na obsługę po-sprzedażową. czyli to, co nadal wiele firm omija, skupiając się na drodze do sprzedaży produktu. Tutaj jest potrzebna odpowiednia strategia i wsparcie narzędzi, jak np. program crm. Takie systemy np. bs4.pl mogą wspomóc takie działania.


dorek11

Napisano 18 lipiec 2019 - 19:39

W dzisiejszych czasach bez odpowiedniej reklamy się nie da. Muszę wam powiedzieć, że po lekturze tego bloga http://marketing.media.pl/ doszłam do wniosku, że z niego też można się wielu przydatnych rzeczy dowiedzieć. Tematyka na czasie, przystępnie opisane wszystko, zawsze to dodatkowa wiedza.


zimbol

Napisano 21 czerwiec 2019 - 15:14

Ważna jest reklama i rzetelność firmy, agencja interaktywna https://solv.plwykonuje bardzo skuteczne reklamy w sieci, warto skorzystać z ich usług i cieszyć się zarobkami i zyskanymi klientami 


Jarecki85

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:11

Dobra reklama to konieczność. Osobiście polecam zajrzeć na https://sare.pl/e-mail-marketing/i poczytać o marketingu poprzez e-mail. Dzięki będzie można znacząco poprawić wyniki w firmie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)