Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki system do zarzadzania firmą produkcyjno-usługową?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 22 sierpień 2019 - 06:21

Było wszystko powiedziane na ten temat. Macie system Berberis. Można wybrać jego stosowną wersję, porównać je, ocenić, która działa najlepiej. Czy z dopasowaniem rozwiązania będą jakieś problemy? Oczywiście, że nie. Tutaj każdy element musi być dopasowany z głową, bo w przeciwnym wypadku żadnej zmiany nie będzie. To taka absolutna podstawa. 


Tymoteusz1

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:26

Najważniejsze to dobrać taki system, który będzie idealnie trafiał w potrzeby Waszej firmy. Nie ma sensu inwestować w oprogramowanie, które nie będzie dla Was pożyteczne. Myślę, że powinniście zajrzeć do https://flexisolutions.pl i samodzielnie przeanalizować, jakie korzysci da Wam wykorzystanie takich innowacji. Moim zdaniem to dla wielu firm klucz do sukcesu.


tomek96

Napisano 01 lipiec 2019 - 07:52

Dobrze jest mieć wszystko w jednym miejscu, stąd kluczowe są integracje. Dobrze jest też mieć zaufaną firmę, bo czasem coś się niedobrego stanie lub potrzebujemy pewnych udogodnień ze strony programu. Firmao tak właśnie działa, dlatego mu zaufaliśmy. Testować można za darmo na firmao.pl/freetrial


patiks

Napisano 20 maj 2019 - 06:16

Naprawdę - przysiądźcie trochę nad tym Berberis. Zrozumcie, jak to działa, ogarnijcie temat.

To naprawdę kawał solidnego rozwiązania, które powinno dać różnicę. Generalnie na efekty w każdym temacie się czeka.

A tutaj największe znaczenie ma po prostu dopasowanie elementów pod działalność.

Nie każdmu musi pasować to samo. 


Bożena Franczyk

Napisano 16 maj 2019 - 17:58

Jeśli chodzi o systemy zarządzania to ważny jest cały proces jego wdrażania. Warto wybrać firmę informatyczną, która będzie nadzorowała ten proces na każdym jego etapie. Dopiero wtedy będziemy mogli cieszyć ogromnymi korzyściami. My wprowadziliśmy taki system (firma produkcyjna): https://www.cfi.pl/h...nie-produkcji/Dzięki niemu cały harmonogram produkcji sporządzany jest automatycznie, mamy dostęp do wszystkich danych  i generalnie bardzo usprawniliśmy nasze działanie. 


Bożena Franczyk

Napisano 16 maj 2019 - 17:57

Witam. Niedawno mieliśm.y podobny dylemat. Prowadzimy średniej wielkości firmę produkcyjną


hanzlov

Napisano 20 marzec 2019 - 16:00

Najrozsądniej przejrzeć kilka ofert typu https://cenova.pl/, których w sieci bądź co bądź nie brakuje i przetestować 2-3 systemy. To da optymalny ogląd na systemy i pozwoli dopasować je do potrzeb firmy. Nigdy nie ma gwarancji, że system, który zadziałał w jednej firmie sprawdzi się w 100% w innej.


aniolek

Napisano 02 luty 2019 - 15:58

Razem z mężem prowadzimy działalność podobnego typu i według mnie niesamowicie istotne jest odpowiednie planowanie produkcji. Udało nam się podjąć współpracę z jedną z firm, które zajmują się takimi sprawami. Wszelkie informacje na ten temat możecie znaleźć na stronie: https://www.quantum-...wanie-produkcji Prowadzą naprawdę dobrego bloga, a przy okazji można zawsze się z nimi skonsultować.


patiks

Napisano 17 styczeń 2019 - 07:20

Również polecam działanie na Berberis. Tzn. w dalszym ciągu. Odpowiednio dopasowany pod działalność system jest w stanie diametralnie odmienić działalność. Fakty są takie, że każdemy może pasować coś innego, inne warunki. Jeśli wszystko zostanie zaplanowane jak należy, to docelowo powinno to wyglądać jak należy. Musicie przed wszystkim patrzeć na zakes oprogramowania, funkcji, to co można robić z jego pomocą. W zasadzie każda firma ma pod tym względem inne potrzeby.


Naster

Napisano 30 listopad 2018 - 15:24

W biznesie istnieje zawsze istnieje wiele opcji i trzeba nauczyć się podejmować te najkorzystniejsze decyzje. z pozoru może nie być to takie proste, jednak są strony takie jak http://www.mmail.pl/...a-na-facebooku/, które to znacznie ułatwiają. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)