Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tani program do zarządzania firmą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano wczoraj, 08:55

Co to znaczy program do zarządzania firmą? Nie ma jednego programu, który ogarnie wszystkie aspekty zarządzania firmą. A jeśli ktoś twierdzi, że taki jest to po wdrozeniu może się zdziwić, bo się okaże że nikt z tego rodzaju rozwiazania nie będzie chciał korzytsać. Jak coś jest do wszystkiego jest do niczehgo. Nauczyłem się tego próbując wdrożyć oprogramowanie openERP.

 

Zdecydowanie lepiej instalować wyspecializowane programy i integrować je z sobą nawzajen.

Dokładnie tak. Nie ma takich programów, to jedyna mądra odpowiedź od Moniq. Brawo.

A jeszcze odpowiem tym, którzy chwalą  " chmurę ". Co dzieje się z firmą, gdy jest awaria internetu, lub jesteś w miejscu gdzie internetu nie ma, bo to np. nowa budowa i  nawet mobilny nie sięga do  BTS  ??? 


dzaccerini

Napisano 25 luty 2020 - 17:35

Osobiście korzystałem z samochodowych lokalizatorów przez firmę FleetHouse. Zajmują się monitoringiem floty, dzięki apce masz dostęp do informacji typu eco-driving, danych z tacho, zużycie paliwa itp. Mogę polecić wszystkim którzy posiadają w swojej firmie pare aut i chcą miec dokładniejszy wgląd do tego co się z nimi dzieje. Przydatna rzecz, dzięki której można trochę zaoszczędzić pieniążków.


patiks

Napisano 15 styczeń 2020 - 07:22

Na Berberis wszystko działa, jak należy, tylko trzeba poświęcić czas na dopasowanie niezbędnych rozwiązań. To nie działa w ten sposób, że w każdej firmie jest potrzebne to samo. Do biznesu trzeba podejść indywidualnie. W jednej firmie sprawdzi się to, a w drugiej coś zupełnie innego i to właśnie dopasowanie rozwiązania ma kluczowe znaczenie. 


Napisano 18 grudzień 2019 - 14:19

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy jest kluczowy dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 2 tygodniowy okres testowy.


raku95

Napisano 27 listopad 2019 - 17:17

Wszelkie aplikacje i oprogramowanie tworzy ta firma: http://innovationsof...cje-dedykowane/ Firma jest bardzo dobra, stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Nie tylko oni mają w swojej ofercie naprawdę przydatne narzędzie dotyczące biznesu. My na przykład u http://www.primesoft.pl/ planujemy zamówić system z elektronicznym obiegiem dokumentów. Już samo to narzędzie znacznie ułatwi pracę na działach. No i pozwoli mi mieć kontrolę nad całym moim działem. 


patiks

Napisano 20 listopad 2019 - 07:16

Wiadomo, że Berberis - kwestia jedynie dopasowania odpowiedniej wersji, a jaka będzie wam pasować, to już całkiem inna kwestia. Na tym samym systemie pracujemy już od dawna. Ma kilka wersji, zatem to kwestia jedynie dopasowania odpowiedniej. A generalnie prostymi krokami można w taki sposób zyskać naprawdę wiele. Od razu cudów nie będzie. 


Weronika321

Napisano 01 listopad 2019 - 15:48

Wszelkie aplikacje i oprogramowanie tworzy ta firma: http://innovationsof...cje-dedykowane/ Firma jest bardzo dobra, stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.


Anastazja55

Napisano 26 październik 2019 - 10:23

Jeżeli chodzi o program, to na pewno z mojej strony moge polecić platformę wfirma.pl  https://wfirma.pl/za...zanie-sprzedaza, Jest tutaj integracja z różnymi narzędziami takimi jak crm, czy też allegro, dzięki czemu nie trzeba sie martwić o wysokie koszta które sa związane z utrzymaniem sklepu internetowego.


BarbaraGruszka

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:12

Zdecydowanie warto postawić na oprogramowanie dedykowane.... Tak naprawdę tego rodzaju oprogramowanie dla firm sprawdza się wszędzie, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Mozna je dopasować idelanie do wymogów danej firmy.  Z rozwiązań informatycznych korzystają korporacje, małe i średnie firmy (sektor MŚP) oraz mikroprzedsiębiorcy. Rozwiązania te sprawdzają się w każdej branży.  

Zerknijcie sobie tutaj

https://wiesci.waw.p...owe-zamowienie/

 

Na stronie jest opisane jak przedstawia sie oprogramowanie dedykowane. 


patiks

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:24

Przecież najważniejsze, żeby system był aktualizowany. Jeśli będziesz, to też będą zauważalne zmiany na plus. Jeśli nie będzie, to trudno oczekiwać jakichkolwiek korzyści. Przecież takie rozwiązania po prostu muszą być dopasowywane pod aktualne wymagania rynku i w przypadku każdego sprawdzi się coś całkiem innego.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)