Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Tani program do zarządzania firmą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano wczoraj, 07:22

Macie Berberis, więc testujcie. Nie sądzę, żeby cokolwiek w nim mogło nie działać prawidłowo. Tutaj głównie chodzi o podstawowe kwestie, bo prostymi krokami da się z biznesu wyciągnąć nieporównywanie więcej. O ile tylko będziecie pilnować podstawowych zagadnień, to wszystko powinno pójść w dobrym kierunku. Pilnujcie tego. 


Napisano 26 luty 2020 - 08:55

Co to znaczy program do zarządzania firmą? Nie ma jednego programu, który ogarnie wszystkie aspekty zarządzania firmą. A jeśli ktoś twierdzi, że taki jest to po wdrozeniu może się zdziwić, bo się okaże że nikt z tego rodzaju rozwiazania nie będzie chciał korzytsać. Jak coś jest do wszystkiego jest do niczehgo. Nauczyłem się tego próbując wdrożyć oprogramowanie openERP.

 

Zdecydowanie lepiej instalować wyspecializowane programy i integrować je z sobą nawzajen.

Dokładnie tak. Nie ma takich programów, to jedyna mądra odpowiedź od Moniq. Brawo.

A jeszcze odpowiem tym, którzy chwalą  " chmurę ". Co dzieje się z firmą, gdy jest awaria internetu, lub jesteś w miejscu gdzie internetu nie ma, bo to np. nowa budowa i  nawet mobilny nie sięga do  BTS  ??? 


dzaccerini

Napisano 25 luty 2020 - 17:35

Osobiście korzystałem z samochodowych lokalizatorów przez firmę FleetHouse. Zajmują się monitoringiem floty, dzięki apce masz dostęp do informacji typu eco-driving, danych z tacho, zużycie paliwa itp. Mogę polecić wszystkim którzy posiadają w swojej firmie pare aut i chcą miec dokładniejszy wgląd do tego co się z nimi dzieje. Przydatna rzecz, dzięki której można trochę zaoszczędzić pieniążków.


patiks

Napisano 15 styczeń 2020 - 07:22

Na Berberis wszystko działa, jak należy, tylko trzeba poświęcić czas na dopasowanie niezbędnych rozwiązań. To nie działa w ten sposób, że w każdej firmie jest potrzebne to samo. Do biznesu trzeba podejść indywidualnie. W jednej firmie sprawdzi się to, a w drugiej coś zupełnie innego i to właśnie dopasowanie rozwiązania ma kluczowe znaczenie. 


Napisano 18 grudzień 2019 - 14:19

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy jest kluczowy dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 2 tygodniowy okres testowy.


raku95

Napisano 27 listopad 2019 - 17:17

Wszelkie aplikacje i oprogramowanie tworzy ta firma: http://innovationsof...cje-dedykowane/ Firma jest bardzo dobra, stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Nie tylko oni mają w swojej ofercie naprawdę przydatne narzędzie dotyczące biznesu. My na przykład u http://www.primesoft.pl/ planujemy zamówić system z elektronicznym obiegiem dokumentów. Już samo to narzędzie znacznie ułatwi pracę na działach. No i pozwoli mi mieć kontrolę nad całym moim działem. 


patiks

Napisano 20 listopad 2019 - 07:16

Wiadomo, że Berberis - kwestia jedynie dopasowania odpowiedniej wersji, a jaka będzie wam pasować, to już całkiem inna kwestia. Na tym samym systemie pracujemy już od dawna. Ma kilka wersji, zatem to kwestia jedynie dopasowania odpowiedniej. A generalnie prostymi krokami można w taki sposób zyskać naprawdę wiele. Od razu cudów nie będzie. 


Weronika321

Napisano 01 listopad 2019 - 15:48

Wszelkie aplikacje i oprogramowanie tworzy ta firma: http://innovationsof...cje-dedykowane/ Firma jest bardzo dobra, stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.


Anastazja55

Napisano 26 październik 2019 - 10:23

Jeżeli chodzi o program, to na pewno z mojej strony moge polecić platformę wfirma.pl  https://wfirma.pl/za...zanie-sprzedaza, Jest tutaj integracja z różnymi narzędziami takimi jak crm, czy też allegro, dzięki czemu nie trzeba sie martwić o wysokie koszta które sa związane z utrzymaniem sklepu internetowego.


BarbaraGruszka

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:12

Zdecydowanie warto postawić na oprogramowanie dedykowane.... Tak naprawdę tego rodzaju oprogramowanie dla firm sprawdza się wszędzie, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Mozna je dopasować idelanie do wymogów danej firmy.  Z rozwiązań informatycznych korzystają korporacje, małe i średnie firmy (sektor MŚP) oraz mikroprzedsiębiorcy. Rozwiązania te sprawdzają się w każdej branży.  

Zerknijcie sobie tutaj

https://wiesci.waw.p...owe-zamowienie/

 

Na stronie jest opisane jak przedstawia sie oprogramowanie dedykowane. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)