Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobre tłumaczenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rozali33

Napisano 16 lipiec 2021 - 13:47

Biur tłumaczeń jest mnóstwo. Ale moim zdaniem warto wybierać te, które mają doświadczenie i dysponują kadrą, która nie boi się żadnych zleceń. A tak jest w przypadku tego biura tłumaczeń https://www.focus-tlumaczenia.pl/ . Mają kompleksową i szeroką ofertę tłumaczeń, w tym takie tłumaczenia medyczne, prawnicze czy techniczne. Wykonują zlecenia ekspresowo, a wszystko można prosto zlecić online. Bardzo wygodne rozwiązanie.


Napisano 21 czerwiec 2021 - 21:44

Osobiście polecam biuro tłumaczeń Tłumacz in Poland. To rzetelny kontrahent, terminowo wywiązuje się ze zleceń, a tłumaczenia są dokładne i precyzyjne. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej usługi za każdym razem.


skriv

Napisano 17 czerwiec 2021 - 15:18

Polecam biuro tłumaczeń Skrivanek. Jego siedziba znajduje się w Warszawie, ale ma oddziały także w innych miejscach, można również wszystko załatwić zdalnie. W zespole są takie osoby jak tłumacz polsko rosyjski czy tłumacz szwedzko-polski (zarówno mniej, jak i bardziej typowe języki), do każdego zlecenia podchodzą oni z pełnym profesjonalizmem.


Napisano 24 maj 2021 - 00:37

Od dłuższego czasu korzystam z usług biura tłumaczeń "Tłumacz in Poland" i jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczonych przez nie usług. Szczerze polecam!


unique seo

Napisano 12 luty 2021 - 21:19

swoją droga taki mały off topic.

ciekawe kiedy tłumaczenia przez osobe odejda do lamusa bo wyręczą nas algorytmy


G0siaa

Napisano 23 grudzień 2020 - 12:18

Nie jestem pewna, ale myślę, że możesz skontaktować się z tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego: www.tlumacz.katowice.pl. Pani Dorota Kęsik-Szlęzak wykonuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne. Myślę, że będzie w stanie Ci pomóc.


sakira23

Napisano 17 sierpień 2020 - 17:45

Tłumacz tłumaczowi nierówny, taka jest prawda. Trzeba się trochę naszukać, aby znaleźć porządne biuro tłumaczeń lub po prostu tłumacza, chyba też warto szukać po prostu opinii w internecie wówczas można zawczasu zweryfikować czy warto podjąć się współpracy. Wiele pomocnych wskazówek można również znaleźć na blogu https://camelot.info.pl/ i warto się z nimi zapoznać, bo w ten sposób możemy uniknąć ewentualnych nieprzyjemności


pro3l8m

Napisano 26 kwiecień 2020 - 15:11

Ja korzystałem z pomocy tłumacza ale niestety nie byłem zadowolony z jego usług, bo nigdy nie były na czas i sam potrafiłem wynaleźć błędy w nich. Teraz sam to robię na potrzeby własnego firmy. Sprawdzam sobie czasem na https://tlumacz-internetowy.pl/ jakieś informacje, ciekawostki odnośnie języków obcych. W jednym z artykułów znalazłem namiar na biuro tłumaczeń i już ustaliłem z nimi szczegóły dość dużego zlecenia, którego sam bym się nie podjął. Widziałem ich realizacje więc jestem spokojny o rezultat. Aczkolwiek drobne zlecenia będę dalej robił sam.


rei

Napisano 26 kwiecień 2020 - 13:27

Na dobre tłumaczenia zdecydowanie możecie liczyć u firmy Berligo https://berligo.com/...nia-przysiegle/ . U nich wszelkie tłumaczenia odbywają się w ekspresowym tempie i naciskiem na wysoką jakość. Operują oni językami takimi jak m.in. angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski, rumuński. Dlatego tutaj macie szerokie pole do popisu. Niewątpliwe fajną jest również sprawą ich system do wygrywania dokumentów online, który od razu wycenia dokument.


cishel

Napisano 16 kwiecień 2020 - 21:59

Sprawdź ofertę Cake'n'Cherries https://cakeandcherries.com/oferta/ zajmują się tłumaczeniem od 2002 roku. Sprawdzą się w każdej tematyce, także specjalistycznej polecam


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)