Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Skuteczny marketing. Od czego zacząć?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gorgon

Napisano wczoraj, 19:57

zgadzam się z powyższym, dodam od siebie jeszcze też bardzo ważną rzecz, a mianowicie aby kampania przebiegała jak najlepiej musi być stale monitorowana, kanały komunikacji z klientami analizowane. dlatego konieczne jest korzystanie z audytów marketingowych , polecam sobie poczytać http://ammf.pl/ . mój znajomy dzięki takiemu audytowi zauważył, że zaczęły mu nie tylko sprzedaż rosnąć, ale też mniej wydaje na reklamę, to znaczy że stała się ona efektywniejsza


alf

Napisano 21 luty 2020 - 11:39

Reklama jest dźwignią handlu - to prawda znana nie od dziś. Strategię marketingową dobiera się w zależności od tego co chce się osiągnąć oraz od budżetu jaki posiada się na ten cel.

O skutecznym marketingu możemy mówić wtedy, gdy skuteczność rekalmy jest wysoka i przekłada się na zyski.

Podstaw to dobra strona inteernetowa. Obecnie nie powinno być z tym większego problemu.

Usług z tego zakresu jest całkiem dużo. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem jak coś: https://akamadr.pl/o...ny-internetowe/

Masz tam przykład tego rodzaju usług.


Barnabski

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:37

Warto sobie rozpisać: w czym jest się lepszym od konkurencji, co wyróżnia od konkurencji.

Kasia, jak chcesz solidną analizę to trzeba ją sobie samemu zrobić. Ja np, wykonuję audyty stron WWW i nie są to tanie opracowania a obejmują wąski obszar zagadnienia. Jeden kanał komunikacji. Wg mnie najlepiej skupić się na tym co idzie komuś dobrze i jak to jeszcze poprawić, oraz na tym co idzie najgorzej i jak rozwiązać problem. Niezależnie, czy prowadzisz software house czy grupę malarzy. 


Geronimo13

Napisano 07 styczeń 2020 - 13:52

Jeśli chcesz zrobić coś skutecznie, sam musisz zastanowić się nad wieloma sprawami. I w tej materii agencje mogą Tobie tylko pomóc a nie zrobić za Ciebie. Jeśli chcesz zrobić to dobrze, warto poczytać troszkę o tworzeniu marki etc. Tak naprawdę sugerowałbym zacząć od podstawowych ustaleń strategicznych, jeśli określisz swoje cele, obraz w pewnym sensie sam zacznie się klarować. A co dalej z tym robić, jakich narzędzi używać do skutecznego promowania to temat rzeka.


JarekDon

Napisano 07 styczeń 2020 - 11:04

Ja natomiast mogę podrzucić Wam zapoznanie się z ofertą agencji iWizerunek https://iwizerunek.pl/ z którą współpracujemy i naprawdę jesteśmy zadowoleni z efektów jakie udało im się osiągnąć i przede wszystkim kryzysu wizerunku który został wywołany u nas przez tzw. czarny PR konkurencji. 


Napisano 02 styczeń 2020 - 11:34

Aby prowadzić w firmie skuteczny marketing warto wybrać do firmy odpowiednie oprogramowanie, które będzie kluczowe dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Firmao.pl/oferty


Marcelino

Napisano 08 lipiec 2019 - 22:32

Zawsze warto poczytać, doczytać, żeby więcej wiedzieć co z czym. Ale jeśli chcecie sami cokolwiek robić, typu seo, sem, strony www, sklepy marketing- zapomnijcie.
Więcej można zepsuć niż naprawić. Algorytmy od Google wchodzą dość często i trzeba jeszcze wiedzieć co oznaczą.

Polecam https://mizzo.pl - oni to naprawdę robią dobrze.


Aggie

Napisano 01 lipiec 2019 - 09:44

Widzę tutaj kilka naprawdę przydatnych porad. Ja zdecydowałam, że postaram się pozyskać trochę podstawowych informacji z zakresu marketingu w internecie. Przykładowo tutaj: https://marketinglin...my-najczesciej/ przeczytałam wpis dotyczący zagadnienia jakim jest komunikacja marketingowa. 


zimbol

Napisano 21 czerwiec 2019 - 15:16

Marketing internetowy zakupiłam w agencji interaktywnej https://solv.pl/uslugi/i jeśli mam być szczera to bardzo się cieszę, że nie powierzyłam tego innym osobom, ponieważ ta firma wywiązała się z tego w stu procentach 


mgzeta

Napisano 29 maj 2019 - 13:51

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy uczynić to stworzenie planu marketingowego. Dobra reklama i każdy jej etap powinien być dobrze zaplanowany. Pola Sobczyk z Brand Assist obecnie ma w swojej ofercie właśnie tworzenie planu marketingowego. Na https://polasobczyk....n-marketingowy/ można poczytać szczegóły. Możliwości reklamy są ogromne, ale tylko zaplanowane i skoordynowane działania przyniosą efekt. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)