Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Konto bankowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 07 październik 2019 - 19:00

A co powiesz na założenie całkiem nowego? Może Toyota Bank Ci przypasuje? Jeśli miałbym polecić bank kierowcy to zdecydowanie na nich bym postawił.


fashion.victim

Napisano 18 wrzesień 2019 - 10:35

najlepiej sprawdzić jak wyglądają koszty prowadzenia kont i zlikwidować to, które najwięcej pożera pieniędzy, ewentualnie to, z którego najmniej lub wcale się nie korzysta


enzymata

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:56

To prawda. Myślę, że warto dziś stawiać tylko na takie oferty.


luke45

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:27

W Nest Bank jest darmowe konto.


Napisano 22 lipiec 2019 - 20:32

Polecam bloga finansowego www.malaekonomia.pl
Zwykle na otwarciu konta można jeszcze trochę zarobić.

mari8

Napisano 28 maj 2019 - 21:53

Polecam, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, abyś zajrzał na stronę http://bankowe-konto.pl/ gdzie wszystko masz rozpisane, pokazane i wyjaśnione po kolei. To wszystko masz w jednym miejscu i dotyczy wielu ofert. 


Jarkoo

Napisano 28 maj 2019 - 17:57

Aktualnie nie ma kont osobistych z oprocentowaniem. Ale przynajmniej mamy sporo rachunków, które nie generują kosztów za podstawowe usługi. Banki prześcigają się w udogodnieniach dla klientów i dziś konto można założyć i aktywować nawet bez wychodzenia z domu poprzez wideo weryfikację lub przelew aktywacyjny, co opisano w tym artykule https://darmowekonto...-konto-w-banku/. Jeżeli więc komuś zależy na rachunku osobistym od zaraz, to może być ciekawa opcja.


Juras

Napisano 31 styczeń 2019 - 18:06

Istnieją takie strony z rankingami kont bankowych, na przykład na stronie https://7banki.pl/. Ja bym Ci poleciła skorzystać z czegoś takiego. Tam znajdziesz opinie klientów, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Sam zdecydujesz które konto będzie dla Ciebie najlepsze.


pepke

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:01

Aktualnie dobrą promocję na konto oszczędnościowe ma Millenium bank. Można tam zyskać do 2,7% w skali roku co sprawia, ze konto jest lepsze niż niejedna lokata.

 

Na stronie jest ranking najlepszych kont oszczędnościowych i jest na pierwszym miejscu. 

Przystąpić do promocji Konta oszczędnościowego na Nowe Środki można w okresie do 30.03.2019. Przystąpienie wymaga posiadania lub otwarcia w Millennium Banku konta oszczędnościowego Profit oraz konta osobistego, a następnie wpływu Nowych Środków na konto Profit. Jest to data przystąpienia do promocji, od której liczy się okres promocyjny.


mtzd

Napisano 20 styczeń 2019 - 11:50

Witam! Mam pytanie odnosnie 3 kont bankowych. Posiadam aktualnie BZ WBK, MBANK oraz Inteligo. Nie potrzebuje tylu kont, wiec chce jakiegos sie pozbyc. Tylko nie wiem jakiego:)
Zalezy mi na oszczedzaniu pieniedzy. Regularne wplywy kolo 1200 netto. W miare tanie prowadzenie konta. Chce miec jedno kont, max. dwa. 
Dziekuje za poraady.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)