Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak ograniczyć koszta pożyczek?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jawoorek

Napisano 13 październik 2019 - 16:40

Osobiście przeczytałem wiele artykułów i treści na temat ograniczenia kosztów pożyczki i szczególnie polecam stronę morebanker.pl, gdzie znajdziecie porady dotyczące oszczędzania, minimalizacji ryzyka, tworzenia domowego budżetu i tym podobne.


luke45

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:15

Warto poszukać informacji odnośnie tego, jakie koszty pożyczek i kredytów są obowiązkowe, a z jakich można zrezygnować. Głównie chodzi o koszty dodatkowych ubezpieczeń. Na http://twojewydatki....st-obowiazkowe/ można o tym przeczytać.


KAHAEM

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:34

No najlepiej byłoby w ogóle zrezygnować z pożyczek co nie, sam pod sobą dołki kopiesz ;)


Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:25

Witam! Mgzeta, wonga.com udziela pożyczek wyłącznie osobom fizycznym.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:02

Finiata ostatnio jest dość popularna i chyba nawet jakieś nagrody dostała za dobrą ofertę dla biznesu. Oczywiście to zawsze pożyczka. Ale ktoś mi mówił, że oprocentowanie maja nawet lepsze niż w bankach.


mgzeta

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:46

Powiem Ci, że kwestia zrozumienia oferty. To odnawialna linia kredytowania dla biznesu. Czyli masz np. limit 10 tysięcy do dyspozycji na dowolny cel i wykorzystujesz tyle ile potrzebujesz. Coś jak karta kredytowa. Zabezpieczeniem z tego, co wiem jest podpięcie karty z której jest sciagana opłata za udzielenie limitu i jest formą zabezpieczenia. 


Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:25

Pytanie tylko jakie inne wymagania ma Finiata, bo na pewno przy takim oprocentowaniu o jakim piszesz musi być jakiś haczyk!


mgzeta

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:41

A czy w Wonga są pożyczki dla firm? Jakie są oprocentowania? Bo sprawdzałam i na finiata.pl to 2,9% od wypłaconego limitu maksymalnie i to nawet lepsza oferta niż w niektórych bankach. 


Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:46

Witam! Klara, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


mgzeta

Napisano 06 czerwiec 2019 - 09:02

A czy kredyty konsolidacyjne są opłacalne? Bo z tego, co wiem to nie. Jak ktoś zagłębi się w odsetki i koszty pożyczki to łatwo można przeliczyć, że konsolidacja nie jest opłacalna. Trzeba szukać pożyczki czy linii finansowania jak na Finiacie gdzie koszty są minimalne. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)