Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyjście z długów - skuteczne sposoby


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jawoorek

Napisano 21 październik 2019 - 18:04

Sposobem na wyjście z długów może być także pożyczka konsolidacyjna. Zamiast spłacać kilka kredytów w różnych miejscach, można zebrać je razem, dzięki czemu odsetki i opłaty maleją.


fashion.victim

Napisano 04 październik 2019 - 09:40

Wyjście z długów łatwe nie jest, jeżeli twoje zadłużenie nie jest wielkie lub obawiamy się, że nie będziemy w stanie spłacić zadłużeń, można pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym, w innych przypadkach raczej lepsza będzie pożyczka konsolidacyjna. Zresztą zobacz tu, czym różnią się między sobą te dwa produkty i dla kogo właściwie są przeznaczone.


Rabenda

Napisano 18 lipiec 2019 - 16:40

No sprawa faktycznie ciężka. Ja na pewno nie pakowałabym się w kolejne kredyty. To zawsze generuje nowe koszty. Pożyczysz 12 tysięcy, ale do spłaty będzie już znacznie więcej. Błędne koło z pożyczaniem na spłaty innych kredytów czy pożyczek. Najrozsądniej jest zacisnąć zęby i poszukać drugiego etatu i z nowej pracy całość wynagrodzenia przekierować na zadłużenie. Dla ścisłości - warto dokonać takiej nadpłaty aby zmniejszyć dług, odsetki należą się za wcześniejszą spłatę. Rzuć jeszcze okiem na wszelki wypadek na prawa i obowiązki dłużnika, jeśli posiadasz komornika http://moniak.info/m...wa-i-obowiazki/


tonmaszW

Napisano 17 lipiec 2019 - 13:07

No teraz ciezkie czasy mało kto żuje bez kredytów.


Kazoo

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:47

Wyjście z długów najlepiej rozwiązać na mocy ugody, która zawsze jest proponowana przed skierowaniem sprawy do sądu. W takim przypadku kancelaria oferuje dogodne dla obu stron warunki spłaty zadłużenia, czego nie można powiedzieć o licytacji komorniczej lub zajęciu majątku na poczet spłaty długu. Tak to wygląda, gdy sprawą mojej windykacji zajmuje się https://windykacja-ubiius.pl/ i myślę, że wszędzie jest podobnie. Każdy rozsądny zgodzi się na polubowne rozwiązanie sprawy, bo konsekwencje go nie miną, a dalej będzie tylko dla niego gorzej.


ochotnik

Napisano 13 lipiec 2019 - 11:51

Dłużnicy najczęściej obawiaja się utraty mieszkania - zlicytowania przez komornika a to nie taka prosta sprawa: http://zadluzeni.org...lug-z-pozyczki/i nie tak szybko.  


luke45

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:57

Kredyt konsolidacyjny to czasem jedyne słuszne rozwiązanie. Wiele zobowiązań można ze sobą połączyć, a czy da się skonsolidować kredyt konsolidacyjny? Na http://biznews.com.p...-konsolidacyjny można znaleźć odpowiedź na to pytanie.


jadźka

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:18

W niektórych przypadkach, jeśli nie jesteśmy w stanie spłacać naszych długów bo mamy ich za dużo i suma rat jest dla nas zbytnim obciążeniem wtedy jedynym wręcz ratunkiem są kredyty konsolidacyjne

Jeśli wiemy, że to nie kolejny kredyt, a nowy kredyt dzięki, któremu spłacamy nasze całe aktualne zadłużenie, a w zamian zostaje nam jedna dużo niższa rata kredytu po konsolidacji wiemy też, że to bardzo pomocne, a czasami, tak jak mówiłam jedyne rozwiązanie


podatkowy2019

Napisano 04 marzec 2019 - 18:50

Najlepszy sposób na wyjście z długów to znalezienie sobie lepiej płatnej pracy, albo po prostu znalezienie dodatkowego źródła dochodów. Zaciąganie kolejnych pożyczek to tylko zataczanie błędnego koła, no chyba że sięgniemy po kredyt konsolidacyjny na spłatę bieżących zobowiązań.


Tomek43

Napisano 03 marzec 2019 - 23:38

A mnie interesuje ściągnięcie długów od firm, które nie kwapią się by mi zapłacić, co polecacie? W mojej okolicy adwokaci świadczą usługi np. http://www.paulewicz...ntywindykacja/ tylko jak to się przekłada na realne efekty? Dodam, ze do odzyskania są nie małe pieniądze... co byście polecili zrobić w tej sytuacji? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)