Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak oszczędzić na wymianie waluty


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 21 lipiec 2021 - 10:53

Inwestycja w złoto to bardzo dobre rozwiązanie. Warto przy tym skorzystać z usług skupu takiego jak https://www.artar.com.pl/- mają najlepsze ceny i obsługę.


Orion_flux

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:12

Od mojego pierwszego wpisu trochę minęło... Ale nabrałem doświadczenia w wymianie walut w kantorach online i obecnie korzystam z Liderwalut.pl. Jeżeli Wy macie jakieś pytania to piszcie śmiało, postaram się pomóc i coś polecić! :)


wilkstepowy

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:12

Mobilne wersje e-kantorów to bardzo przydatna rzecz dla współczesnych ludzi, np. tych, którzy podróżują czy mają specyficzny charakter pracy (np. częste wyjazdy służbowe). Ja korzystałem m.in. z takiej apki w Gieldawalut, na telefonie. Wymiana waluty w ten sposób nie przysporzyła mi absolutnie żadnego kłopotu.


Napisano 06 grudzień 2018 - 13:34

Sporo jest  dobrych kantorów, ale ja największe zaufanie mam do Amronet. Od lat funkcjonuje i od lat cieszy się bardzo dobrymi opiniami, które zresztą w pełni podzielam. Bardzo dobrze działa też ich strona mobilna, co dla mnie też ma spore znaczenie.


wilkstepowy

Napisano 12 listopad 2018 - 22:47

Co racja to racja, kantory na mieście przeważnie wyceniają tak, ze szkoda czasu nawet by do nich zaglądać,a większość banków jako że zarabia na innych produktach, głównie na kredytach też specjalnie się nie stara. Zresztą sam wymieniam walutę przez kantor online i faktycznie tam kursy są najlepsze i koszt najniższy. 


Napisano 07 listopad 2018 - 12:12

Najtaniej wychodzi wymiana online. Na Pluskantor np. nie jest pobierana prowizja za przewalutowanie, a spread jest nie wyższy niż 2 grosze. Jak wymieniałam pieniądze na urlop, to tam była najlepsza oferta i tam właśnie wymieniałam - bardzo sprawnie i wygodnie.


mtzd

Napisano 05 wrzesień 2018 - 06:56

Najlepiej jest korzystać z kantorów internetowych, które maja o wiele korzystniejsze oferty niż kantory stacjonarne ( przy wyzszej ilosci waluty) i tym bardziej o wiele korzystniejsze niż banki. Kilka kantorów zostało w tym wątku już wymienione, jednak jeśli chodzi o warunki i ceny to są podobne.

 

Aby z nich jednak korzystać będziecie potrzebowali konta walutowego. Wiele banków ma takie konta w ofercie , jednak jedynie niektóre konta sa opłacalne. Proponuję zajrzeć sobie tutaj:

https://www.tanie-ko...ank/nest-konto/

 

Aktualnie z tego co wiem to jedynie nest bank ma darmowe konto walutowe. 


mgzeta

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:21

Najkorzystniej chyba przez transakcje społecznościowe, tu masz opisane na czym to polega - https://cinkciarz.pl...spolecznosciowe. Na Cinkciarzu przy transakcji nie masz opłat i prowizji. Dodatkowo sama ustalasz kurs. Więc opcja na oszczędność jest spora. 


bleeshy

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:27

Poszperajcie w tej kwestii w Internecie. Z całą pewnością coś się znajdzie w tym temacie ;)


Patka79

Napisano 22 sierpień 2018 - 07:41

Jak wszyscy piszą, kantor. Ale nie tylko. Myślę, że bardzo ważnym czynnikiem może być tutaj dobranie odpowiedniego konta walutowego. Zobacz sobie w pierwszym rzędzie to, które oferuje Eurobank: https://www.eurobank...towe,250,9.html . Wspominam o nim ze względu na naprawdę dobrą ofertę, która jest związana z tym kontem oraz faktem, że dostajesz od nich kartę multiwalutową. Korzystając z niej jesteś zwalniana z opłat za przewalutowanie, jeżeli taka procedura byłaby potrzebna. Wydaje mi się więc, że w Twojej sytuacji byłoby to bardzo pomocne rozwiązanie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)