Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka dla Twojej firmy.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mleszczak

Napisano 20 grudzień 2018 - 19:23

Szukając instytucji specjalizującej się w oferowaniu pożyczek przedsiębiorcom proponowałbym skontaktować się z funduszem inwestycyjnym http://pozyczkowy.co...zka-mikrostart/ który posiada je w swojej ofercie. 


olaaowoc322

Napisano 08 sierpień 2018 - 13:40

Pożyczanie to nie jest moja mocna strona, rzadko pożyczam i nie lubię tego robić. Jednak czasami muszę i wtedy korzystam ze sprawdzonego miejsca z ofertami pożyczek na raty https://www.netpozyc...zyczki-ratalne/ gdzie mam dostęp do informacji, opinii klientów i możliwości porównania pożyczek i bezpośredniego pożyczenia online.


Kikyy

Napisano 03 lipiec 2018 - 13:51

Aby uzyskać dobrą pożyczkę, musisz najpierw zapoznać się z ofertami dostępnymi na rynku - bezrobotnych.com a to wystarczy


Anna Hanna

Napisano 18 kwiecień 2018 - 17:24

Dobrze jest skorzystać ze sprawdzenia rankingu szybkich pożyczek http://lista-firm.co...chwilowkionline, a następnie dokonać decyzji i wyboru co warto, a czego nie warto.


enzymata

Napisano 08 luty 2018 - 14:18

Jeśli interesuje Was pożyczka, to udzielają jej firmy pozabankowe. Bardzo często to jedyny sposób na wsparcie finansowe. Gdzie można wziąć pożyczkę? Myślę, że lista znajdująca się na stronie: https://direct.money...zkipozabankowe/ może być pomocna. Macie tam opisane koszty tego typu zobowiązań i inne dane, możecie też za pośrednictwem tej strony wysłać wniosek.


Napisano 05 luty 2018 - 15:53

Dzień dobry, przedsiębiorców potrzebujacych pozyskać szybko dodatkowe środki zapraszamy do skorzystania z oferty Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Oprocentowanie wynosi jedynie 9,5% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na kontownioskodawcy.

mtzd

Napisano 01 grudzień 2017 - 08:01

Kilka firm prywatnych, które specjalizują si e w udzielaniu pożyczek firmom ( nie wymagają przy tym aż takiego zabezpieczenia i ilości formalności co banki)

Zaplo

Iwoca

aasa dla biznesu

totalmoney

 

Przydatna może się okazać równięż taka oto porównywarka http://chwilowki-online.pl/-  znajduje się na niej zestawienie ofert takich szybkich pozyczek


fashion.victim

Napisano 10 październik 2017 - 12:59

Nie sądzę by było to rozsądne, w ten sposób można łatwo pójść z torbami.


Baklazanka

Napisano 10 październik 2017 - 10:56

 Na temat szybkich pożyczek możecie poczytać tutaj http://bezpiecznechwilowki.pl/. Od razu na stronce możecie też porównać sobie warunki w różnych firmach udzielających takich szybkich pożyczek.


Kredyt Market

Napisano 06 październik 2017 - 13:41

Dzień dobry, inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku,  a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)