Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Anna Chyc

Napisano 21 listopad 2019 - 14:50

Szukasz pożyczki, a nikt Ci jej nie chce udzielić ? Sprawdź pod adresem: https://finrada.pl/pozyczki
A może chcesz poznać oferty wielu firm w jednym miejscu? W takim razie zapraszamy tu: https://finrada.pl/pozyczki


fashion.victim

Napisano 04 październik 2019 - 09:44

Jeżeli potrzebujemy na już pieniędzy, bo nam do czego brakuje, ale na co dzień ogólnie pieniądze mamy, to ok, można w to wchodzić, ale na ogół bym uważała. Niestety po szybkie pożyczki często sięgają osoby bez dochodów i zadłużone, a to błąd.


jawoorek

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:06

Moim zdaniem warto porównać różne opcje i wybrać tę, która odpowiada najbardziej. Osobiście skorzystałem z https://morebanker.pl. Znajdziecie też sporo przydatnych porad i wskazówek.


Matorlik

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:22

Chwilówki online - czy to szybkie, czy to te, na które trzeba czekać nieco dłużej są dla ludzi dojrzałych. Tak jak każdy produkt finansowy. I oczywiście dla osób pełnoletnich. Jeżeli chcesz otrzymać kredyt typu te szybkie pożyczki online oferowane przez serwisy wymienione tutaj: https://darmochwilowka.pl, powinieneś mieć udokumentowane dochody i być pewnym, że zaciągnięte zobowiązanie na pewno spłacisz. Z góry odrzuć podmioty, których zachętą jest oferowanie pieniędzy bez BIKu, itd. Może się to źle skończyć


Looky

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:12

Czy w wonga można otrzymać pożyczkę jeżeli mam kredyt w banku?

 

Nie ma przeszkód, choć wpływa to na Twoja zdolność kredytową. Najważniejsze jakie masz dochody, stałe koszty życia oraz należności do spłaty. Jak masz wysokie dochody to bez problemu dostaniesz pożyczkę. Wonga udziela pierwszej prawie darmowej pożyczki (koszt 10zł). Jakbyś nie dostała pieniędzy z Wongi to sprawdź sobie inne darmowe: https://finansowylow...erwsza-za-darmo około 30 darmowych, więc jest w czym wybierać. Większość darmowych jest na 30 dni, w Wonga masz na 60 dni a to w przypadku tych pożyczek jest długi okres - plus dla tej firmy.


Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:45

Witam! Gosia, tak! Kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 01 czerwiec 2019 - 13:35

Czy w wonga można otrzymać pożyczkę jeżeli mam kredyt w banku?


podatkowy2019

Napisano 10 kwiecień 2019 - 15:47

Na pewno te szybkie pożyczki nie są już takie drogie w spłacie jak bywały kiedyś. Teraz mamy taki ogromny wybór że bez większego problemu znajdziemy takie pożyczki, których koszt niewiele się różni od kredytu bankowego. No i ta wygoda - w kilka minut przez internet.


maniekwolszczyk

Napisano 12 marzec 2019 - 16:38

Bardzo ciekawą ofertę pożyczek z gwarantem ma https://salvusmoney.pl/ , w porównaniu z innymi tego typu firmami koszt takiej pożyczki jest stosunkowo niski. Cały proces można załatwić online bez wychodzenia z domu. Podajemy tylko dane żyranta, z nim kontaktuje się miła Pani z centrali aby potwierdzić dane i i jeżeli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie to bez wątpienia kredyt zostanie nam przyznany i zagości na naszym koncie w ciągu kilku najbliższych godzin.


Krzysztof1972

Napisano 10 marzec 2019 - 01:58

Hej! Ja korzystam ze zestawień takich jak https://crediteonlin...yczki-od-18-lat gdzie sam mogę sobie wybrać najfajniejszą ofertę


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)