Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kantor online - ktoś korzystał?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rebiton34

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:54

Osobiście polecam korzystać z tej stronki https://comparic.pl/...towania-online/ . Ostatnio pomogła mi kilka miesięcy temu gdy chciałem się dowiedzieć o kursie lewa. Rzetelna stronka z wszystkimi informacjami jakie potrzebujecie. Szerze polecam każdemu!


zimbol

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:01

Ja ostatnio zaczęłam korzystać ze strony internetowej https://tanieprzelewy.com/, są na niej podane różne kantory online. Przelewy do polski stały się teraz o wiele prostsze. 


matteos

Napisano 05 grudzień 2019 - 20:34

Sprawdź ofertę Waluteo, cieszy się dobrą opinią niezawodności i przede wszystkim uczciwości. Oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Posiadają spread na poziomie 1 grosza. Dają możliwość negocjacji cen oraz natychmiastowe przelewy do wiodących banków w Polsce. Jeżeli znajdujesz się za granicą to możesz liczyć na automatyczne przewalutowanie, co z pewnością zaoszczędzi sporo nerwów.


wilkstepowy

Napisano 28 luty 2019 - 13:25

Wymieniam w kilku sprawdzonych kantorach, bardzo chętnie np. w Amronet, może przystopowali nieco z promocjami ale za to oferują atrakcyjniejsze kursy, a więc dobry kantor do stałej współpracy.


Ktośek

Napisano 13 luty 2019 - 14:38

Widzę, że sporo osób wymienia w Kantor Ekspert. Też się tam zarejestrowałam i przymierzam się do wymiany. 


Napisano 11 luty 2019 - 16:52

a Amronet znacie? Kumpel mnie zaciekawił ich ofertą i jestem po pierwszych trzech transakcjach mega zadowolony. Sporo taniej niż tam gdzie wymieniałem dotąd a taka sama wygoda i szybkość


Napisano 11 luty 2019 - 03:26

Giełdawalut jest bardzo krozysntna opcją, wygodnie, szybko i chyba najtaniej mozna waluty wymienić


wilkstepowy

Napisano 06 luty 2019 - 14:07

Podobnie jak wy przekonałem się , że kantor online posiada wiele zalet, jedną z takich które pojawiła się ostatnimi czasy i stanowi bardzo praktyczną funkcjonalność jest możliwość zapłacenia za transakcję później. Dzięki odroczonemu terminowi płatności nie ryzykuję tym, że kurs może ulec zmianie na mniej korzystny.


Ktośek

Napisano 04 luty 2019 - 12:46

Ja korzystam od kilku lat z Kantor Ekspert. Wybrałem ich ponieważ realnie mają najlepsze kursy. W praniu okazało się, że szybko wysyłają pieniądze z transakcji a kontakt z nimi jest naprawdę rewelacyjny. Jeszcze się z tym nie spotkałem, żeby ktoś tak szedł klientowi na rękę jak tutaj. Mogę szczerze ich polecić :) 


Napisano 04 luty 2019 - 09:50

Wymieniłem ostatnio pierwszy raz w Cinkciarzu, wcześniej rzadko w ogóle wymieniałem kasę, więc korzystałem ze zwykłych kantorów. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie - zapłaciłem sobie kartą debetową i chwila moment miałem wymienione pieniądze na koncie. Dobra usługa. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)