Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kantor online - ktoś korzystał?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

matteos

Napisano 05 grudzień 2019 - 20:34

Sprawdź ofertę Waluteo, cieszy się dobrą opinią niezawodności i przede wszystkim uczciwości. Oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Posiadają spread na poziomie 1 grosza. Dają możliwość negocjacji cen oraz natychmiastowe przelewy do wiodących banków w Polsce. Jeżeli znajdujesz się za granicą to możesz liczyć na automatyczne przewalutowanie, co z pewnością zaoszczędzi sporo nerwów.


wilkstepowy

Napisano 28 luty 2019 - 13:25

Wymieniam w kilku sprawdzonych kantorach, bardzo chętnie np. w Amronet, może przystopowali nieco z promocjami ale za to oferują atrakcyjniejsze kursy, a więc dobry kantor do stałej współpracy.


Ktośek

Napisano 13 luty 2019 - 14:38

Widzę, że sporo osób wymienia w Kantor Ekspert. Też się tam zarejestrowałam i przymierzam się do wymiany. 


Napisano 11 luty 2019 - 16:52

a Amronet znacie? Kumpel mnie zaciekawił ich ofertą i jestem po pierwszych trzech transakcjach mega zadowolony. Sporo taniej niż tam gdzie wymieniałem dotąd a taka sama wygoda i szybkość


Napisano 11 luty 2019 - 03:26

Giełdawalut jest bardzo krozysntna opcją, wygodnie, szybko i chyba najtaniej mozna waluty wymienić


wilkstepowy

Napisano 06 luty 2019 - 14:07

Podobnie jak wy przekonałem się , że kantor online posiada wiele zalet, jedną z takich które pojawiła się ostatnimi czasy i stanowi bardzo praktyczną funkcjonalność jest możliwość zapłacenia za transakcję później. Dzięki odroczonemu terminowi płatności nie ryzykuję tym, że kurs może ulec zmianie na mniej korzystny.


Ktośek

Napisano 04 luty 2019 - 12:46

Ja korzystam od kilku lat z Kantor Ekspert. Wybrałem ich ponieważ realnie mają najlepsze kursy. W praniu okazało się, że szybko wysyłają pieniądze z transakcji a kontakt z nimi jest naprawdę rewelacyjny. Jeszcze się z tym nie spotkałem, żeby ktoś tak szedł klientowi na rękę jak tutaj. Mogę szczerze ich polecić :) 


Napisano 04 luty 2019 - 09:50

Wymieniłem ostatnio pierwszy raz w Cinkciarzu, wcześniej rzadko w ogóle wymieniałem kasę, więc korzystałem ze zwykłych kantorów. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie - zapłaciłem sobie kartą debetową i chwila moment miałem wymienione pieniądze na koncie. Dobra usługa. 


Napisano 04 luty 2019 - 01:23

Jak ktos pierwszy raz to polecam ze swej strony PLUSKANTOR . NIe dość ze bardzo przejrzysta strona, działanie no i dla poczatkuacych i niewiedzących bardzo przystępna obsługa klienta na kazdym lączu. Bardzo pomocni i konkretni. Przystępnie przekazują, prowadza krok po kroku. Poza tym oferta tego kantoru  tez jasna do zrozumienia i bez zadnych ukrytych opłat


mtzd

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:29

Kilka razy korzystałem i ma to swoje plusy

Nie trzeba chodzić po mieście z duża sumą pieniędzy

wymiana waluty jest wygodniejsza bo wszystko jest przez internet

kursy waluty są korzystniejsze niż w kantorach stacjonarnych

 

Musicie jednak wiedzieć, że do korzystania z kantoru internetowego wymagane będzie założenie konta walutowego. Polecam zajrzeć sobie na stronę:

https://www.tanie-konto.pl

 

Jest tutaj porównywarka kont, tak więc można sobie przejrzeć takie konta. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)