Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kantor online - ktoś korzystał?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

MalgorzataM

Napisano 01 grudzień 2019 - 15:58

ja miałam w alior kantorze konto walutowe i bardzo mi pasowało, ale teraz korzystam z revoluta, wydaje mi sie ze dużo lepsze kursy mają


Naster

Napisano 26 listopad 2019 - 09:37

Tanie przelewy do polski ranking najlepszych firm zajmujących się tą usługą znajdziesz na stronie https://tanieprzelewy.com.


mancity

Napisano 16 październik 2019 - 22:01

Ja korzystałem z Waluteo i byłem bardzo zadowolony. Kursy wymiany zawsze najlepsze, bardzo prosta obsługa i gwarancja dobrej jakości pomocy technicznej. Duży nacisk stawiany jest na bezpieczeństwo transakcji co bardzo minimalizuje jakiekolwiek ryzyko utraty danych czy pieniędzy. 


wilkstepowy

Napisano 18 luty 2019 - 21:40

To prawda- nie tylko kurs decyduje o atrakcyjności usługi przewalutowania. Dla mnie też szybkość realizacji i bezpieczeństwo moich pieniędzy. Pod tymi względami nie zawiodłem się realizując transakcje przez Pluskantor, na kilka innych kantorów też narzekać nie mogę, ale tu jednak najsprawniej, w parę sekund dosłownie dochodzi do przewalutowania w czasie rzeczywistym, która by nie była godzina.


Ktośek

Napisano 13 luty 2019 - 14:29

W internecie jest całe mnóstwo kantorów internetowych. Z tych wszystkich tylko kilka jest wartych uwagi. Dla mnie liczy się bezpieczeństwo, szybkość i dobry kurs. Szukałam kantoru, który połączyłby te wszystkie elementy i znalazłam. Takim kantorem jest Kantor Ekspert. Myślę, że każdy kto przymierza się do wymiany powinien szukać kantoru z takimi cechami. 


Napisano 11 luty 2019 - 17:27

 

Pluskantor jest bardzo długo na rynku i ma mocną pozycje, w tym przypadku bez obaw a  niskie ceny nie wynikają z promocji , po prostu starają sie chyba być konkurencyjni i dobrze im to wychodzi, ku zadowoleniu klientów jak ja


Tomasz2

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:50

E-kanory fajna sprawa, pod warunkiem że wybierasz kantor online świadomie, a nie pod wypływem impulsu. Warto postawić na znany kantor, który jest na rynku długie lata i ma dobre opinie. Radzę natomiast omijać kantory dopiero co powstałe, szczególnie jeśli mają super-hiper promocje. A wiem, że czasami 3-4 grosze róznicy w kursie i ludziom rozum odbiera. Więc radzę uważać.


Napisano 07 styczeń 2019 - 01:42

Lusia, to sprawdź sobie to samo na Pluskantor, dostaniesz szoku jak wiele mozna zaoszczędzić tam b kutsy mają najlepsze


Napisano 11 lipiec 2018 - 14:37

Ja niedawno zorientowałam się ile pieniędzy traciłam na przewalutowaniach przez bank. I to własnie dzięki skorzystaniu z kalkulatora walutowego na Cinkciarzu mi tam pokazało jaka różnica w kursie jest między kantorem online a bankiem. Jak ktos wymienia regularnie to przez rok sumka na prawdę spora się uzbiera.


Travis

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:50

Też czasami korzystam z transakcji społecznościowych na Cinkciarzu, bo niekiedy można wyrwać jeszcze lepszy kurs, choć zazwyczaj ograniczam się u nich do tradycyjnej wymiany. Dość regularnie podróżuję za granicę, więc hajs jest mi potrzebny i często u nich wymieniam. Jakbym to wszystko podliczył i zestawił np. z kursem banku, to pewnie ładna sumka oszczędności by już wyszła. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)