Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Firmy pozyskujące fundusze unijne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Spinka

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:47

Teraz w zwiazku z wirusem to tak sie pozmienia wszystko ze nie bedzie wogole dotacji i kasy na firmy


Napisano 25 luty 2020 - 12:28

Witam
Przestrzegam przed działalnością firmy AddValue z siedzibą w Kutnie i w Warszawie prowadzonej przez Waldemara Karpinskiego.
To oszust. Wystrzegajcie się tego człowieka.
Nie dość że posługuje się czyimś projektami to kompletnie nie potrafi nimi zarządzać.firmy muszą ratować się jak mogą, aby nie zwracać dotacji, które pozyskał. Mnóstwo kłopotów Was czeka.
Uważajcie
Pozdrawiam

Sleep

Napisano 04 luty 2020 - 14:02

Są firmy, które w tym pomagają, ale trzeba zaznaczyć, że nie świadczą takiej pomocy za darmo.


Juli

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:19

Takich informacji zawsze warto poszukać w Internecie albo w urzędach. W poznaniu wszystko wam w urzędzie powiedza


tomlesniak

Napisano 11 grudzień 2019 - 10:15

W Krakowie funduszami unijnymi zajmuje się https://bldg.pl/. Specjalnością BLDG jest wdrażania nowych produktów i usług na rynek, począwszy od projektowania koncepcji i założeń biznesowych, analizę możliwości finansowania, modelowanie procesów i opracowanie dokumentacji, aż po obsługę inwestycji, pozyskanie finansowania i wsparcie w jego rozliczeniu.


Napisano 14 luty 2019 - 21:42

To prawda, zajmą się wszystkim od zgromadzenia dokumentów po rozliczenie. Niestety obroną swoich racji musisz zając się osobiście 


anastazja4390

Napisano 04 luty 2019 - 19:31

Jest wiele ciekawych mozliwości pozyskania środków na rozwój nowoczesnych technologii czy badania nad takowymi, zerknij na programy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, w formalnościach pomoże Ci nobilitus.pl - maja spore doświadczenie w takim obszarze


Forumowicz84

Napisano 30 listopad 2018 - 20:53

Firma https://www.a1europe...e-unijne/b_atfhmoże pomóc Ci w otrzymaniu dotacji unijnych i jest to bardzo proste, wbrew pozorom. Ludziom wydaje się, że jest to ciężka droga, która może zakończyć się niepowodzeniem, ale uwierzcie, nie jest tak źle! Jeśli macie kogoś do pomocy, to śmiało możecie walczyć o realizację Twoich planów.


Elvira

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:21

Ja zaufałabym firmie z akredytacją Ministerstwa Rozwoju. Taka firma na pewno jest godna zaufania. Warto też sprawdzić, jakimi sukcesami może się firma pochwalić. Dlatego ja polecam znajomym firmę Ellipsis Innovation. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i warunki współpracy. Niewiele firm może się pochwalić takimi sukcesami w pozyskiwaniu dotacji.


bilok

Napisano 30 maj 2018 - 13:10

Dofinansowaniami unijnymi zajmuje się też firma ELPARTNERS z Wrocławia, tutaj jest ich strona internetowa: http://elpartners.pl - warto zajrzeć chociażby dlatego że mają system ekspercki który pomaga dobrać odpowiednie dofinansowanie do profilu działalności. Dobry sposób na dodatkowe środki na działalność!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)