Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: prosty darmowy program magazynowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

dermotir

Napisano 14 maj 2021 - 07:40

Darmowe programy mają swoje ograniczenia. Lepiej zainwestować w profesjonalny program faktury.pl funkcjonalność jest rozbudowana i dodatkowo można go zintegrować z zewnętrznymi programami.


pawelszabla

Napisano 19 październik 2020 - 08:00

Jak szukałem takiego programu zanim wybrałem lomag.pl to faktycznie udało mi się spotkać wiele różnych opcji jeśli chodzi o takie programy, ale tutaj dodatkowo była licencja na stałe, wsparcie techniczne i dlatego na nich się ostatecznie zdecydowałem. Mam nadzieje, że w dłuższej perspektywie nie będę żałował i program będzie faktycznie bardzo dobrze sobie radził.


Ala_

Napisano 08 wrzesień 2020 - 08:51

My używamy tego programu w firmie https://weaversoft.pl/. Całkiem przyjemnie się z nim pracuje. Wersja Lite jest darmowa, więc warto sprawdzić czy się spodoba.


Dami4an

Napisano 10 lipiec 2020 - 13:14

Ja ze swojej strony mogę z pewnością polecić Weaver wms - https://weaversoft.pl/produkty , bardzo fajnie się na nim pracuje, bardzo wygodny, program występuje w wersji lite standard i pro , czyli dla małych, średnich i dużych firm. Ja korzystam ze standard i nie zamierzam jej zmieniać, ewentualnie na PRO :) 


PawluM

Napisano 16 czerwiec 2020 - 13:30

Może czasem warto dopłacić i mieć już coś porządnego, o wielu fajnych funkcjonalnościach? Zastanawialiście się może nad poszukaniem jakiegoś płatnego rozwiązania? Co do prowadzenia magazynu to wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Firma https://gizo.pl/ będzie mogła wam zapewnić sprawdzone wózki widłowe, te na pewno też się sprawdzą. Możecie zdecydować się tu na ich wynajem, także i mają szeroką ofertę na ich sprzedaż wraz z profesjonalnym serwisem.


ElzbietaSeweryn

Napisano 10 czerwiec 2020 - 06:48

Cześć, szukamy czegoś do dobrej integracji (i łatwej konfiguracji) z dedykowanym sklepem internetowym. Część rozwiązań - np enova, mają dość zagmatwaną i niejawną dokumentację. Stąd wybrałam się na poszukiwania takiego oprogramowania. Jakieś propozycje do dedyków, oprócz tych, które padły wyżej?


jaroslaw35

Napisano 08 czerwiec 2020 - 08:11

Dobry i sprawdzony system wms monitoruje i rejestruje wszelkie zdarzenia magazynowe, tak aby skrócić czas realizacji zamówienia.


kasiakier

Napisano 19 maj 2020 - 10:58

O tak, potwierdzam, też korzystamy z programu Sprzedaż i Magazyn https://www.pakietpr...zedaz-i-magazyn Pakietu Przedsiębiorcy. Jest niezawodny. 


marcin.dolczewski

Napisano 13 styczeń 2020 - 13:26

U nas w firmie używamy programu Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Jest prosty w obsłudze i co najważniejsze szybki i niezawodny, a ma wszystko to co potrzebne w niewielkiej firmie prowadzącej magazyn. Można go pobrać za darmo stąd:

 

Program magazynowy


pawelszabla

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:29

U nas sprawdził się program Lomag. Zintegrowany magazyn, pełna dokumentacja na miejscu, wydawanie towarów. Wszystko jak należy. Kilka różnych testowałem i ten najbardziej mi przypadł do gustu.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)