Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie strony firmowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mateuszturek

Napisano 27 lipiec 2021 - 09:20

Z reguły wiele zależy od wielkości serwisu i oczywiście budżetu. Duże znaczenie ma też konkurencyjności w danej branży i doświadczenie. Pozycjonowanie stron wymaga nie tylko sporej wiedzy, ale również samodyscypliny i regularności. Działania prowadzone nieregularnie i na zasadzie „wydaję mi się" zwykle nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jeśli chcesz samodzielnie zacząć pozycjonowanie własnej strony, warto poczytać blogi tematyczne  :)


Klasowa

Napisano 16 maj 2021 - 18:58

Myślę, że takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom. Wówczas będziemy mieli pewność, że nasze notowania w sieci w niedługim czasie wzrosną. Pozycjonowanie stron bywa dość wymagającym zadaniem. Ciężko jednocześnie rozwijać biznes i samemu zdziałać na tym polu zadowalające rezultaty. Dlatego lepiej od razu uderzać do specjalistów w tej dziedzinie takich jak np. Performance Media. Dostarczane przez nich kompleksowe usługi są rozsądnie wycenione: https://performancem...e-stron-cennik/


ReginaD

Napisano 22 marzec 2021 - 12:26

Zgadzam się z Amoniaczek2. Pozycjonowanie to dziś kluczowa kwestia jeśli chce się posiadać wysoka pozycję strony w wyszukiwarce. Sama miałam styczność z https://www.birdcode.pl/ którzy zoptymalizowali stronę sklepu internetowego w którym pracuję. Robią to bardzo profesjonalnie. Myślę, że każdy ceniący się przedsiębiorca powinien rozważyć opcje związane z optymalizacją i pozycjonowaniem swojej strony. 


Sylwia456

Napisano 10 marzec 2021 - 23:35

Ciekawy artykuł o pozycjonowaniu lokalnym: https://www.webargo....nowanie_lokalne są w nim ogólne wskazówki, ale myślę że najlepiej zostawić to profesjonalistom :)


Amoniaczek2

Napisano 19 luty 2021 - 09:48

Jednak nic nie jest tak skuteczne i długo wymiarowe jak https://www.birdcode.../pozycjonowanie. Wpływa na wzrost widoczności serwisu w wynikach organicznych, a to z kolei przekłada się na większa liczbę  odwiedzin w serwisie, także spoza wyszukiwarki. To świetna opcja, zwłaszcza dla sklepów internetowych, którzy dzięki pozycjonowaniu są w stanie dotrzeć do masy klientów :) 


aronr

Napisano 28 grudzień 2020 - 19:41

Nie zawsze jest czas na pozycjonowanie strony internetowej. Na szczęście jest inny sposób na to, aby znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania. Mowa oczywiście o kampaniach reklamowych SEM. Można o nich przeczytać nieco więcej w tym miejscu: https://fabrykamarke...l/kampanie-sem/


Arystokratka

Napisano 13 październik 2020 - 08:12

Jeśli planujecie sami pozycjonować stronę, to tutaj https://pozycjonowan...nie-i-zewnatrz/ są przydatne informacje dotyczące SEO on-site i SEO off-site. Dobrze wiedzieć, czym to się różni i jakie prace wchodzą w zakres tych działań.


Marek771

Napisano 01 październik 2020 - 21:25

Jeśli masz jakieś problemy albo wątpliwości lub chcesz się nauczyć pozycjonowania, to zachęcam do skorzystania z kursu agencji Foxstrategy - https://kurs.foxstrategy.pl. Jest on przeznaczony dla osób początkujących i średniozaawansowanych. 


PawluM

Napisano 01 październik 2020 - 11:17

Dobrze przygotowana strategia do pozycjonowania stron jest konieczna. Trzeba mieć też odpowiednie do tego narzędzia jak się przekonałem. Powierzcie pozycjonowanie stron zewnętrznej firmie, agencji reklamowej, która już wszystkim dobrze za was się zajmie.


cezary555

Napisano 16 wrzesień 2020 - 11:30

Zadzwoń lub napisz do Agencji SEO SEMPIRE - zrobią Ci wstępną analizę dot. pozycjonowania i na pewno zyskasz dodatkową wiedzę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)