Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie strony firmowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano dziś, 10:50

Pozycjonowanie stron internetowych to zadanie dla specjalistów. Najczęściej obejmuje ono przeprowadzenie wielu skomplikowanych działań, na początku niezbędne jest wykonanie audytu SEO. Pozycjonowanie stron w różnych branżach omówione jest na Bizzit.eu, warto zobaczyć, jak takie działania pozycjonerskie wyglądają.


Torcik66

Napisano 05 luty 2020 - 09:37

Szukając profesjonalnej firmy, która będzie w stanie pomóc Wam w zakresie marketingu internetowego a przede wszystkim poprawie wizerunku w sieci oraz budowie relacji z klientami to polecam zwrócić uwagę na https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ z którymi mamy okazję współpracować już od dłuższego czasu. Zapewniają najwyższą jakość, rzetelność w podejściu do naszych wymagań i rzeczywiste efekty ponieważ ilość naszych klientów stale wzrasta, a my możemy rosnąć w siłę. 


Fizo

Napisano 04 luty 2020 - 21:54Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.

Żeby przynosiło dobre efekty, na przykład dla sklepu internetowego, potrzebny jest taki zakres działania: zobacz na bizzit.eu. Celem jest zwiększenie szans na sprzedaż w sklepie drogą online.


Arkadiusz Kędra

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:03

Ja również uważam, że nie mając doświadczenia nie powinno się pozycjonować strony internetowej. Zdecydowanie lepiej byłoby powierzyć to zadanie profesjonalistom. Samemu można sobie co najwyżej zaszkodzić… Ciekawy eksperyment robił ostatnio Szymon słowik tu https://www.szymonsl...onowanie-stron/stworzył content, napakowany słowami kluczowymi tak by wykazać, że czasami ze średniej jakości contentu też można się wybić :) Swoją drogą sam artykuł też jest bardzo ciekawy.

Faktycznie, artykuł jak i sam eksperyment wydają się interesujące. Przy czym jeżeli dodatkowo chcemy zgłębić swoją wiedzę ogólnie mówiąc na temat promocji w sieci, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie https://autilo.pl/ . Znajdziemy tam bardzo wiele ciekawych i pomocnych zarazem treści, które mogą się przydać szczególnie tym osobom, które zamierzają zająć się reklamą internetową samodzielnie. 


Monkey_Funcky

Napisano 12 listopad 2019 - 08:44

Pozycjonowanie stron internetowych oraz kampanie Google Ads, dają szereg możliwości, które pomagają odnieść sukces oraz potęgują wzrost zainteresowania produktami danej firmy. O tym, dlaczego warto skorzystać z takich narzędzie, można przeczytać tutaj http://www.exbiznes....-lepsze-efekty/ oraz sprawdzić, gdzie szukać takiego wsparcia.


AlicjaM

Napisano 23 wrzesień 2019 - 08:05

Pozycjonowanie, promowanie się w social media, linkowanie, być może współpraca z blogami. To absolutna podstawa marketingu w internecie,


Darek Piwowarczyk

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:48

Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.

Ja też to słyszałem, a i tak właściwie to przekonałem się o tym na własnej skórze. Znalazłem dobrego pozycjonera, którego znaleźć można np. tu no i teraz widzę, jakie to fajne korzyści przynoszą dobre pozycje mojej strony w wynikach wyszukiwania :D


Karen7

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:31

Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.


dancewithhim

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:08

Nie ma co zapominać równiez o reklamie  w social media. Społecznościówki dają wielkie możliwości dotarcia do konsumentów i świetnie nadają się do wspierania sprzedaży online, budowania świadomości marki, edukacji. 

 

można reklamowac się na 

facebooku

twitterze

czy na instagramie

 

Jeśli szukacie agencji, która ię w tym specjalizuje polecam kontakt z nimi: https://shineonagenc...-i-instagramie/Firma ma duże doświadczenie w prowadzeniu strony fan page


aniolek

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:20

Według mnie naprawdę warto postawić na pozycjonowanie strony www. W końcu trzeba w jakiś sposób wyróżnić się wśród konkurencji i zwrócić uwagę potencjalnych klientów właśnie na nasz biznes w internecie. Ja zdecydowałam się na ofertę tej firmy: http://strony-www.inowroclaw.org/ Oprócz pozycjonowania maja również doświadczenie w kwestii takiej jak google ads. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z ich usług ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)