Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Co robic żeby być w google?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wbSEO

Napisano 21 luty 2020 - 18:04

Dokładnie, pozycjonowanie strony to skomplikowana sprawa. Wymaga sporej wiedzy i doświadczenia oraz czasu. Dobre pozycjonowanie wymaga dobrej strategii. Warto też wiedzieć, że zwłaszcza dla małych firm istotne jest pozycjonowanie lokalne.


czekolad

Napisano 17 styczeń 2020 - 11:56

Mam stronę http://fotobudkakrakow.pli prubuję ją wypromować w google. Jakoś stoi w miejscu. Znacie agencję która jest sprawdzona i w dobrych pieniądzach?


boddekk

Napisano 23 grudzień 2019 - 14:24

Słuchajcie, jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o skuteczności pozycjonowania i jak ja osiągnąć, polecam wam przeczytać ten artykuł http://www.ezotic.pl...rytmach-google/ Jest tutaj bardzo dużo przydatnych informacji na ten temat, które powinny was zainteresować


zieba

Napisano 08 październik 2018 - 10:36

Generalnie w niektórych branżach dosyć trudno jest wypozycjonować stronę na czołowe pozycje, dlatego trzeba szukać alternatywnych sposobów dotarcia do klientów. Jak to zrobić najlepiej? W dobie mediów społecznościowych nie jest to wybitnie trudne zadanie.

Z pomoca przychodzą takie portale jak Facebook czy Instagram. Założenie profilu firmowego oraz aktywne prowadzenie, reagowanie na sugestie użytkowników bywa bardzo cenne.


pozycer

Napisano 05 październik 2018 - 12:34

Przede wszystkim pozycjonowanie strony. Wysoka pozycja google jest ważna, jeśli chcesz być widocznym. W ten sposób na pewno zapewnisz sobie większy ruch użytkowników na stronie, a także lepsze zyski

JarekWLKP

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:27

Musisz skupić się na poprawnej konstrukcji strony i z pewnością zlecić pozycjonowanie strony firmowej. Bez tego ani rusz. Bajki opowiadane w internecie o samodzielnym pozycjonowaniu można włożyć pomiędzy Shreka i Czerwonego Kapturka. Dzisiaj wszystkie firmy mocno się pozycjonują i samemu niewiele zdziałasz. 


Naster

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:46

Jedna z opcji jest taka, że Twoja strona www nie jest odpowiednio zoptymalizowana. Optymalizacja stron internetowych jest bardzo ważna podczas pozycjonowania, bez niej nic nie wskórasz, dlatego skontaktuj się z https://solv.pl/opty...y-internetowej/ w celu wykrycia błędów


miiisiek

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:48

Na pewno pozycjonowanie jest niezbędne - zwłaszcza jeśli mówimy o pozycjonowaniu się na skalę ogólnokrajową.

Z drugiej strony pozycjonowanie lokalne też jest ok. Zobaczcie sobie tutaj ofertę pozycjonowania. Może wam przypadnie do gustu.


Baklazanka

Napisano 22 maj 2018 - 17:40

Strony internetowe żeby były dość wysoko w google trzeba wypozycjonować. Są firmy, które się w tym specjalizują. Polecam zapoznać się z ofertą Seo Unit. Specjalizują się w pozycjonowaniu stron i są w tym naprawdę skuteczni :)


Naster

Napisano 19 marzec 2018 - 01:04

Wiele  firm zajmujących się pozycjonowaniem, nie ma nawet pojęcia co robi, więc ich efekty są marne, działania specjalistów są natychmiastowo widoczne i nie ma takiej opcji, że nie uda się czegoś zrobić, to właśnie dewiza Seo Komando


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)