Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: własny biznes


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gorgon

Napisano 23 czerwiec 2021 - 01:23

Całkiem ciekawym pomysłem na biznes jest  punkt kurierski z tego względu, że nie trzeba dużego wysiłku by go otworzyć. Wystarczy posiadać lokal, potem podpisuje się umowę i w zasadzie można rozpocząć działalność


zimbol

Napisano 22 czerwiec 2021 - 15:13

Prowadzę własny salon kosmetyczny już dwa lata i wszystko idzie po mojej myśli, z czego jestem bardzo zadowolony. Mam sprzęt do salonu kosmetycznego z firmy https://www.monduniq.pl/pli jestem zadowolony. Ich linie kosmetyczne też są świetne i jak na razie korzystam tylko i wyłącznie z nich. 


agus123

Napisano 28 kwiecień 2021 - 16:28

Posiadając własny biznes mamy obowiązek przesyłać ewidencję VAT do Ministerstwa Finansów. Każdy wie, że jest to dosyć stresujące, ponieważ chcemy, żeby wszystko zostało poprawnie zaksięgowane. Weryfikację danych pliku JPK VAT ułatwi Wam ministerstwo finansów program do fakturowania Korzystam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.


Napisano 28 kwiecień 2021 - 14:03

Prowadząc własny biznes warto współpracować z rzetelnym biurem rachunkowym. Polecam biuro TAX SAFE. Korzystam z ich usług od dawna i nigdy mnie nie zawiedli. 


mleszczak

Napisano 27 kwiecień 2021 - 15:13

Ja mam kilka własnych biznesów i zdecydowałem się na sprzedaż jednego z nich bo nie daję już rady zajmować się wszystkim, będę miał dzięki temu fundusze na rozwój pozostałych. Tutaj https://stalowemiast...=pokaz&id=50624właśnie czytam o tym że warto audyt przed sprzedażą przeprowadzić i zamierzam się za niego już niedługo zabrać.


Napisano 28 marzec 2021 - 20:59

Własny biznes to duża swoboda i za to kocham JDG. Wszystko poza księgowością, którą zleciłam firmie QualityDot, ogarniam sama i tak, jak mi się to podoba, bez sztywnych godzin pracy itd.


maciek_p

Napisano 18 marzec 2021 - 14:44

A czy jak zakładacie biznesy to jako działalność gospodarczą czy może spółkę? Bo tutaj https://biznews.com....w-polsce-w-2021czytam o tym jak założyć spółkę i widzę że można też kupić ją gotową, to wygodne, nie trzeba nic załatwiać samemu.


marysia8383

Napisano 17 marzec 2021 - 15:59

Własny biznes to nie jest łatwa sprawa ale ja ze swojego jestem zadowolona. Właśnie mi znajomy podesłał ten https://lowiczanin.i...osci-firmy.htmlartykuł o tym czy warto przeprowadzać audyty wewnętrzne. Chyba się na taki zdecyduję bo nie miałam go nigdy jeszcze, jestem ciekawa jego wyników.


elka2002

Napisano 10 marzec 2021 - 22:30

Jeśli zatrudniacie pracowników, to warto robić wszystkim , aby przyciągnąć do siebie najlepszych pracowników oraz, żeby ich zatrzymać u siebie. Na pewno ciekawym benefitem są owocowe czwartki czy też w ogóle codzienne dostawa świeżych owoców dla pracowników. Tutaj https://dailyfruits.pl/ znajdziecie ofertę na tego typu rozwiązanie. Pomyślcie o tym. 


patiks

Napisano 08 marzec 2021 - 07:20

U mnie Berberis zrobił bardzo dużą różnicę i ogólnie taki wybór był zdecydowanie trafiony.

Można było swoje osiągnąć prostymi krokami, ale od razu cudów się nie spodziewajcie.

A jak to wyglądało u was? Moim zdaniem nie da się normalnie działać w tych czasach bez wsparcia oprogramowaniem.

Należy zwracać uwagę na takie kwestie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)