Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: własny biznes


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mgzeta

Napisano 30 lipiec 2021 - 10:05

Obecnie Internet daje nam wiele możliwości na własny biznes. Myślę, że jedną z lepszych firm jest sklep internetowy. I wygodniejszą. Na https://ehurt.eu/pro...6-41-12par.htmljest dostępna oferta jednej z hurtowni obuwia damskiego. Teraz takie zamówienia również można składać online, więc prowadzić biznes można całkowicie z domu. Bez konieczności posiadania nawet własnego, dużego magazynu. 


wolna

Napisano 26 lipiec 2021 - 10:18

Co powiecie na to, aby otworzyć sobie laboratorium? Warto się nad tym poważnie zastanowić. W internecie można zamówić różnego rodzaju akcesoria laboratoryjne, między innymi naczynie laboratoryjne: https://danlab.pl/na...-laboratoryjne/


gorgon

Napisano 23 czerwiec 2021 - 01:23

Całkiem ciekawym pomysłem na biznes jest  punkt kurierski z tego względu, że nie trzeba dużego wysiłku by go otworzyć. Wystarczy posiadać lokal, potem podpisuje się umowę i w zasadzie można rozpocząć działalność


zimbol

Napisano 22 czerwiec 2021 - 15:13

Prowadzę własny salon kosmetyczny już dwa lata i wszystko idzie po mojej myśli, z czego jestem bardzo zadowolony. Mam sprzęt do salonu kosmetycznego z firmy https://www.monduniq.pl/pli jestem zadowolony. Ich linie kosmetyczne też są świetne i jak na razie korzystam tylko i wyłącznie z nich. 


agus123

Napisano 28 kwiecień 2021 - 16:28

Posiadając własny biznes mamy obowiązek przesyłać ewidencję VAT do Ministerstwa Finansów. Każdy wie, że jest to dosyć stresujące, ponieważ chcemy, żeby wszystko zostało poprawnie zaksięgowane. Weryfikację danych pliku JPK VAT ułatwi Wam ministerstwo finansów program do fakturowania Korzystam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.


Napisano 28 kwiecień 2021 - 14:03

Prowadząc własny biznes warto współpracować z rzetelnym biurem rachunkowym. Polecam biuro TAX SAFE. Korzystam z ich usług od dawna i nigdy mnie nie zawiedli. 


mleszczak

Napisano 27 kwiecień 2021 - 15:13

Ja mam kilka własnych biznesów i zdecydowałem się na sprzedaż jednego z nich bo nie daję już rady zajmować się wszystkim, będę miał dzięki temu fundusze na rozwój pozostałych. Tutaj https://stalowemiast...=pokaz&id=50624właśnie czytam o tym że warto audyt przed sprzedażą przeprowadzić i zamierzam się za niego już niedługo zabrać.


Napisano 28 marzec 2021 - 20:59

Własny biznes to duża swoboda i za to kocham JDG. Wszystko poza księgowością, którą zleciłam firmie QualityDot, ogarniam sama i tak, jak mi się to podoba, bez sztywnych godzin pracy itd.


maciek_p

Napisano 18 marzec 2021 - 14:44

A czy jak zakładacie biznesy to jako działalność gospodarczą czy może spółkę? Bo tutaj https://biznews.com....w-polsce-w-2021czytam o tym jak założyć spółkę i widzę że można też kupić ją gotową, to wygodne, nie trzeba nic załatwiać samemu.


marysia8383

Napisano 17 marzec 2021 - 15:59

Własny biznes to nie jest łatwa sprawa ale ja ze swojego jestem zadowolona. Właśnie mi znajomy podesłał ten https://lowiczanin.i...osci-firmy.htmlartykuł o tym czy warto przeprowadzać audyty wewnętrzne. Chyba się na taki zdecyduję bo nie miałam go nigdy jeszcze, jestem ciekawa jego wyników.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)