Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: własny biznes


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 01 kwiecień 2020 - 22:27

Własny biznes to mega porządna rzecz. Każdy chciałby mieć coś swojego, coś za co tylko on jest odpowiedzialny. Mi na szczęście też się udało otworzyć własny biznes i jestem z tego naprawdę dumna! Jeśli mogę mieć dla Was jakieś rady to na pewno będzie to cierpliwość i chęć do zgłębiania wiedzy o swoim biznesie. Moim zdaniem te dwie rzeczy są naprawdę kluczowe :) Jeśli chodzi o cierpliwość to na pewno przyda się ona głównie na samym początku, kiedy wiedza jest nikła a obroty rosną bardzo wolno. Ja muszę się przyznać, że totalnie nie znałam się na plikach produktowych ani na rozszerzeniach takich plików, nie wiedziałam nawet jak i w jakim programie je otwierać... No a przy prowadzeniu sklepu ma się do czynienia z naprawdę wieloma plikami w przeróżnych formatach i ich umiejętne otworzenie oraz wykorzystywanie jest naprawdę kluczowe! Na szczęście są takie artykuły jak ten z https://feedink.com/...-it-useful-for/ , z którego dowiedziałam się wszystkiego o pliku XML, który bardzo często pojawia się w moim biznesie. No i teraz nie ma już dla mnie żadnych tajemnic, wiem o nim prawie wszystko! :D 


maciek_p

Napisano 25 marzec 2020 - 17:37

Jeśli macie biznesy internetowe i prowadzicie sklepy w sieci to z pewnością potrzebujecie niezawodnej firmy do obsługi waszych płatności kartami i przelewami. Ta https://www.przelewy24.pl/ firma jest profesjonalna, mają w ofercie wszystkie popularne formy, polecam.


mancity

Napisano 25 marzec 2020 - 16:35

Na pewno jest wśród nas wielu przedsiębiorców którzy prowadzą sklepy internetowe, warto na poważnie zająć się social mediami. Oczywiście rada ta tyczy się tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, na dowód swoich słów wkleję dobrze napisany artykuł https://marketingibi...lecznosciowych/ opisane jest tu szczegółowo jakie korzyści osiągnie się dzięki takiej formie reklamy. Social media są już tak mocno zakorzenione w nas że trudno nie zgodzić się z tym co jest tam napisane, to ogromny rynek klientów, nabywców i partnerów do którego łatwiej dotrzeć niż kiedykolwiek wcześniej. 


Napisano 21 marzec 2020 - 23:24

Może warto założyć malarnię bo to dobry biznes z tego co u brata obserwuję. Takie rzeczy jak kabiny malarskie kupicie w ZUGiL-Projekt zugilprojekt.pl w Wieluniu. To dobrzy fachowcy w tym zakresie, mają wszystkie niezbędne urządzenia i przyzwoite ceny.


kerryjane72

Napisano 16 marzec 2020 - 16:14

Opcji jest tu całkiem sporo, każdy oczywiście znajdzie coś dla siebie. Jednak też nie każda osoba nadaje się do prowadzenia firmy. Ktoś z was zastanawiał się nad własną restauracją? W branży gastronomicznej na pewno przyda się wam proponowany przez https://www.trafinoil.pl olej gastronomiczny.


mgzeta

Napisano 11 marzec 2020 - 14:38

Na https://innovationsoftware.pl/ dostępna jest oferta na stworzenie sklepów internetowych. To obecnie bardzo popularny pomysł na biznes. Ale czy faktycznie taki sklep może być dobrym pomysłem i źródłem dochodu? 


kreszall

Napisano 02 marzec 2020 - 14:38

Myślałem jakiś czas temu o założeniu własnego sklepu internetowego, których pojawia się teraz bardzo dużo jednak tylko te z fajnym pomysłem odniosą sukces. Bardzo podoba mi się na przykład wykonanie sklepu http://www.enkodery2...alog/Tachometry nie jest skomplikowane, ale zarazem to czyni ten sklep przejrzystym i łatwym w dostępie do wielu produktów. Kto na naszym forum potrafi postawić taki sklep? Oczywiście za stosowną opłatą to proszę o kontakt. 


Forumowicz84

Napisano 31 styczeń 2020 - 13:14

Wiecie, co? Pomyślałem ostatnio o tym, że rozkręcę swój biznes w taki sposób, że otworzę dodatkowo sklep internetowy. Wydaje mi się, że jest to opcja idealna, aby każdy mógł robić zakupy w moim sklepie. Dodatkowo pomyślałem też o tym, aby od razu ustawić jakiś system płatności i wybór padł na https://www.przelewy24.pl/Wydaje mi się, że jest to konieczność w każdym sklepie, aby ułatwić klientowi płatność za zakupy.


graczek80

Napisano 28 styczeń 2020 - 14:00

A co w przypadku, kiedy firmie grozi upadłość konsumencką? Wtedy najlepiej zdecydować się na restrukturyzację: https://panasiuk.com...strukturyzacje/

Jeśli przeprowadzi ją dobra kancelaria prawna, możecie mieć gwarancję, że Wasza firma odżyje na nowo. Tylko trzeba o takich działaniach pomyśleć odpowiednio wcześnie. 


mamarek44

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:57

Jeśli chodzi o rozwój sklepu internetowego trzeba zawsze spełniać przede wszystkim wymagania klientów. Polecam wam zajrzeć na tę stronę https://grzegorzmini...inienes-wybrac/  adowiecie się który skrypt sklepu internetowego jest lepszy. Na pewno każdy kto dopiero zaczyna swoją przygodę z takim biznesem powinien tutaj zajrzeć tak aby dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)