Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak pozyskać dodatkowe pieniądze dla firmy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


 • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 6 =

  wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 październik 2017 - 15:52

Po pierwsze wdrażaj innowacyjne rozwiązania. Po drugie ogranicz wydatki poprzez użycie jednego programu do zarządzania firmą oraz skorzystaj z outsourcingu, zamiast wynajmować dodatkowe biura. Rekomenduje Billennium.


wendi

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:48

jak potrzebna jest kasa i to na szybko to jedyne rozwiązanie jakie widzę to pożyczka pozabankowa. Maja niewielkie wymagania werfikacyjne więc nie ma problemów żeby takie pieniądze otrzymać. 


Kredyt Market

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:52

Dzień dobry, 

przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku,  a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/


Napisano 28 lipiec 2017 - 10:32

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl


Adrian2

Napisano 20 marzec 2017 - 21:53

Zajrzyj na stronę: http://korporacjoniz...ategory/porady/ . Są tam porady dotyczące prowadzenia firmy. Widziałem też artykuł o dofinansowaniach do działalności gospodarczej, więc może dowiesz się tam czegoś, co Ci pomoże. Bardzo ciekawa i przydatna strona. Sam znalazłem tam sporo ważnych informacji. 


Napisano 10 luty 2017 - 10:36

Wystarczy zaciągnąć kredyt firmowy. Poczytaj sobie różne informacje na ten temat tutaj kalkulator-kredytowy.waw.pl/kredyt-dla-firm/


Napisano 03 luty 2017 - 08:08

Z Linią Kredytową Toyota Bank możesz zawsze sięgnąć po dodatkowe pieniądze dla Twojej firmy. Jakie korzyści możesz uzyskac:

 • oprocentowanie poniżej 6%,
 • minimum formalności i szybka decyzja kredytowa,
 • środki na dowolny cel, nawet do 12 miesięcy,
 • prowizja za przyznanie limitu już od 0,25%,
 • odsetki naliczane jedynie od wykorzystanych środków,
 • wysokość limitu uzależniona wyłącznie od zdolności kredytowej firmy,
 • każdy wpływ środków powoduje spłatę limitu, z zachowaniem jego wysokości.
 • Indywidualny Doradca Biznesowy,


 

 


bronson

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:20

Ochotnik warunkiem uzyskania takiej pożyczki w Tax Care jest posiadanie otwartej działalności od przynajmniej 3 miesięcy. Całość pożyczonej kwoty można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Także może to być zarówno zakup samochodu, kupno towaru do sklepu, zakup maszyn i urządzeń czy finansowanie bieżących wydatków.

Napisano 17 kwiecień 2016 - 10:02

Taka kwota dla świeżej firmy? Jesteś pewien? Zawsze wydawało mi się, że młode firmy mają jednak ograniczone zaufanie przy kredytach.

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:48

Z tego co się orientuję pomoc w uzyskaniu kredytu ze wsparciem unijnym ma w swojej ofercie Tax Care. Pomagają z załatwieniem formalności i można dostać nawet do 100 tysięcy nawet jeśli firma jest świeża na rynku.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)