Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak reklamować małą firmę w sieci?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

semseopozycj

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:59

Małej firmie w zaistnieniu na rynku mogą pomóc odpowiednie działania marketingowe. Myślę, że powinieneś skupić się na działalności w Internecie. Poczytaj trochę na ten temat. Zacznij może od tego artykułu - https://www.pozycjon...st-seo-roznice/. Warto zwrócić się do profesjonalnej firmy, która poprowadzi wszystko tak, jak trzeba.


Strony Warszawa

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:12

Najlepiej zgłoś się do jakiejś agencji, która wykona Ci analizę rynku i dobierze narzędzia i sposób reklamy w taki sposób aby przyniosło to korzyści finansowe. Polecam https://www.broker-media.pl/


fashion.victim

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:19

Może Google Ads? Można też postawić na inne formy pozycjonowania


mtzd

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:30

Możliwości z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Wiele zależy od tego jaki masz budżet na ten cel, czy chcesz się reklamować we własnym zakresie. A może chciałbyś to zlecić jakimś specjalistom z branży.

Znaków zapytania jest stosunkowo dużo, więc trudno coś konkretnego zaproponować.

Polecam zapoznać się jeszcze z https://shineonagenc...-i-instagramie/

Masz tam opisane, w jaki sposób prowadzić fanpage na facebooku oraz instagrame, aby przynosiły wymierne rezultaty.


Torcik66

Napisano 22 czerwiec 2019 - 23:44

Musisz rozważyć kilka opcji działań w zakresie marketingu firmy. Jeśli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na zakres działań proponowany przez iWizerunek https://iwizerunek.p...rona-wizerunku/ którzy są w stanie zająć się działaniami w sieci i do tego również poprawić wizerunek Twojej firmy, który często jest nadszarpnięty z winy konkurencji tzw. czarny PR. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i od początku widać pełne zaangażowanie oraz doświadczenie. 


aronr

Napisano 31 maj 2019 - 17:03

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest nasza firma, należałoby zadbać o odpowiedni wygląd naszej strony internetowej. Na rynku nie brakuje firm, które mogłyby ją dla nas przygotować. Ta: websitestyle jest jedną z nich.


kendi

Napisano 24 luty 2019 - 09:53

Istnieje wiele poradników na ten temat, dostępnych bezpłatnie, więc jeśli chcesz się dowiedzieć więcej jak wygląda przykładowo Kampania Google Ads to klik w link obok i automatycznie się wyswietli. Wtedy moim zdaniem łatwiej odpowiesz na pytanie jak się promować w sieci


Sopol33

Napisano 24 styczeń 2019 - 23:11

Metod jest dużo, oj dużo. Jeśli nie masz na ten temat pojęcia to lepiej zdecyduj się na skorzystanie z pomocy agencji interaktywnej, która ułoży plan działania i wdroży go w życie. Wiadomo że to kosztuje, ale na pewno warto


Napisano 24 styczeń 2019 - 22:56

Z doświadczenia wiem, że sporo można zrobić samodzielnie, jednak są takie rzeczy, które warto zlecić specjalistom. Ja zaufałam pracownikom agencji MtWeb z Krakowa, właściwie od początku prowadzenia przeze mnie działalności się tym zajmują. 


Napisano 27 grudzień 2018 - 13:14

W dzisiejszych czasach naprawdę istotne jest wyjście do klienta i dobra komunikacja. Bo skąd klient ma wiedzieć, że istniejemy, jeżeli nas nie widzi? Dobrze wypozycjonowana strona to jedno, ale drugie to spotkanie z klientem. Jeżeli chodzi o to, to według mnie targi. Targi nieruchomości, budowlane, architektoniczne - wszystko związane z branżą. Powinno się przygotować fajne stanowisko - my korzystamy z obsługi firmy Orchidea Group i jesteśmy zadowoleni, naprawdę dobrze to wygląda. Dobra firma znająca się na eventach, może doradzić jakie ciekawostki przygotować dla klientów, tak jak to zrobiło dla nas Orchidea Group. Powinno się dobrać jeden lub kilka produktów, o których będziemy opowiadać i do których chcemy przekonać klientów. Warto pokazać, że poza samym wykonaniem, możemy też klientowi zaproponować nasze pomysły i wiedzę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)