Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

gastronet24

Napisano 02 kwiecień 2020 - 09:01

Ja zaopatrzenie kupiłem w jednym sklepie internetowym. W gastronomię trzeba sporo zainwestować, ale jeśli dobrze zaplanujemy biznes, to pieniądze szybko zwrócą się z nawiązką. Dobrą inwestycją jest kupienie pieca konwekcyjno - parowego. Taki piec ma wiele zastosowań i funkcji,


Napisano 24 luty 2020 - 13:38

Sprawdź ofertę Iguany. Zaopatrywaliśmy tam z mężem dwie nasze restauracje i sprzęt oraz meble do kuchni są naprawdę wysokiej klasy. 


Kasia33

Napisano 06 luty 2020 - 12:22

Jeśli mamy lokal to przyda się kontakt do takiego miejsca jak serwis AGD Katowice, bo nigdy nic nie wiadomo kiedy sprzęt ulegnie awarii i będzie trzeba go szybko naprawić. Bo jego awaria to w tym wypadku strata pieniędzy. Więc warto mieć wizytówkę i w razie potrzeby prosić o pomoc. 


kajra

Napisano 05 luty 2020 - 10:20

No tez miałam od nich właśnie sporo wyposażenia do  mojej kawiarni, oprócz mebli ze stali nierdzewnej m to jeszcze zainwestowałam w ich krzesła https://www.benler.pl/krzesla wyposażenie maja  bardzo dobrej jakości 


Woj Trela

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:41

Witam,

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Benler, wykonują kompleksowo i sprawnie powierzone zadania ponad to mają sklep internetowy można wstępnie wybrać produkty etc.

https://www.benler.pl/zlewy-nierdzewne


aniolek

Napisano 12 grudzień 2019 - 17:50

Kuchnia to zdecydowanie serce lokalu gastronomicznego, a co za tym idzie należy postawić na świetnej jakości sprzęt. Osobiście mogę polecić Wam ofertę tej firmy:  https://www.lodo.pl/ Ja natrafiłem na nich z polecenia mojego znajomego i nie zawiodłem się. Oferują wyposażenie gastronomii najwyższej jakości. Jestem przekonana, że decydując się na ich sprzęty będziecie zadowoleni ;)


Element

Napisano 08 listopad 2019 - 11:52

A według was jaki sprzęt najlepiej kupić do takiego punktu gastronomicznego? Czy przykładowo zmywarka tunelowa będzie odpowiednio dobra? Czy wybrać może inny model zmywarki? Pytam, ponieważ też właśnie jestem w trakcie aranżowania swojej restauracji. Właśnie ugrzęzłam na wyposażaniu kuchni, a ofert jest całkiem sporo. Dlatego już nie wiem na co się najpierw zdecydować.

 

To zależy do jakiego punktu gastronomicznego  :) jaki masz ruch itp. Wiadomo, że nikt nie wstawi takiego kolosa do zaplecza restauracji, która ma przemiał 20 gości dziennie, ale czynników mających wpływ na dobór sprzętu jest zbyt dużo żeby Ci teraz jednoznacznie odpowiedzieć...

 

A wracając do tematu. Kompleksowa obsługa gastronomii to na pewno dobry kierunek. Dobrze jest znaleźć firmę, która zrobi projekt technologiczny lokalu, wybierze i zamontuje sprzęt i później będzie go jeszcze serwisować, przynajmniej nie rozdrabniasz się na milion kontaktów i wiesz, że jak tylko czegoś potrzeba to uderzasz do nich. Podobnych firm jest dużo, ja polecam Artsystem i ich biuro od projektów technologicznych.


rei

Napisano 25 październik 2019 - 11:59

A według was jaki sprzęt najlepiej kupić do takiego punktu gastronomicznego? Czy przykładowo zmywarka tunelowa będzie odpowiednio dobra? Czy wybrać może inny model zmywarki? Pytam, ponieważ też właśnie jestem w trakcie aranżowania swojej restauracji. Właśnie ugrzęzłam na wyposażaniu kuchni, a ofert jest całkiem sporo. Dlatego już nie wiem na co się najpierw zdecydować.


Napisano 25 październik 2019 - 11:49

No i super.


G0siaa

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:56

Na pewno będziesz potrzebował także mebli ze stali nierdzewnej. Ja zamówiłam szafy z drzwiami przeszklonymi oraz szafostoły od firmy www.somet.com.pl. Posiadają bardzo dobre wykonanie z wieloma ciekawymi rozwiązaniami.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)