Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:43

Muszę pochwalić wspomniany wcześniej Probox. Pojechałam do ich sklepu, aby osobiście obejrzeć to, co chciałam kupić. Zaskoczyło mnie to, że mają bardzo dużo towaru na miejscu. Główne moje zapotrzeboanie to były stoły robocze i inne meble ze stali nierdzewnej, a także szafy chłodnicze (zakupiłam Rapa). Fajnie, bo mają sprzęt różnych producentów, np. Maga, Yato Gastro, HoReCa. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Kupiłam co miałam upić, potem mi to dowieźli na miejsce. Sprzęt dotarł dobrze zapakowany, nieuszkodzony, po ustawieniu i podłączeniu od razu zaczęła się praca. Ogólnie firma na bardzo duży plus.


Sprawka

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:26

Polecam meble technologiczne od firmy JUGEMA. Firma ta od dawna trudni się sprzedażą mebli do gastronomii, a w swojej ofercie posiadają m.in. okapy, urządzenia grzewcze i elementy ciągów wydawczych. Myślę, że przyda się w sam raz. :)


asari

Napisano 30 lipiec 2018 - 16:27

Przejrzyj tę ofertę: www - intermarket.com.pl bardzo wiele sprzętów u mnie w firmie pochodzi właśnie z tej hurtowni.


Napisano 14 lipiec 2018 - 11:34

Polecam wyposażenie od www.iglootechnika.pl . My kupowaliśmy tam kilka lad chłodniczych, lodówek i zamrażarek. Do tej pory spisują się na medal. Będziemy otwierać jeszcze jeden punkt gastronomiczny, na pewno będziemy jeszcze cos do nich brać. :)

 


superman12

Napisano 12 lipiec 2018 - 07:41

Podstawą każdego lokalu gastronomicznego powinien być wydajny  okap kuchenny do zabudowy sufitowy. Ważne jest pozbycie się wilgoci i zapachów przy dużej ilości przygotowywanych dań.


Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:25

Zgadzam się, porządne, bezawaryjne u nas jak dotąd urządzenia  kupowaliśmy w  GastroMarathon. To hurtownia gastronomiczna online, warto sobie ich sprawdzić, bo ceny mają bardzo fajne no i jakość sprzetu wysoka, u  nas dobrze się sprawdza.

 


adamela

Napisano 15 czerwiec 2018 - 16:34

Postaw na porządne urządzenia. Uważam że sprzęt w postaci wyparzarek czy zmywarek Winterhalter jest po prostu niezbędny w takim lokalu bo masz gwarancję że wszystko jest sterylnie czyste i to w błyskawicznym tempie


Arkadiusz Kędra

Napisano 21 maj 2018 - 16:12

Tak zasadniczo w każdym lokalu gastronomicznym potrzebny jest bardzo różnorodny sprzęt. Przy czym szeroki wybór takich właśnie produktów, możemy znaleźć w ofercie 123gastro http://123gastro.pl/50000000-bar . Są tam bowiem dostępne poszczególne elementy wyposażenia, zarówno dla restauracji, jak i np. barów, a co więcej wybór w tym przypadku jest naprawdę duży. 


mlynag

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:04

jeśli wyposażenie, to na pewno stół chłodniczy :) to i inne elementy można znaleźć w gastrro :)


mleszczak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:02

Wyposażenie kuchni jest niezwykle ważne, gdyż to od niego w dużej mierze zależy, co będziemy w stanie zaserwować swoim gościom. Na szczęście na rynku nie brakuje firm zajmujących się jego sprzedażą. Jednym ze sklepów jest https://mmgastro.pl/...i-drobny-sprzet (w jego ofercie można znaleźć zarówno przybory kuchenne, jak i profesjonalne urządzenia gastronomiczne). 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)