Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

henio80

Napisano 23 październik 2018 - 10:41

Ja całe wyposażenie kuchni do rodzinnej restauracji zamawiałem w rzetelnym i sprawdzonym sklepie Iguana i jestem naprawdę bardzo zadowolony z tej inwestycji :) Kupiłem tam m.in. meble ze stali nierdzewnej, szafy chłodnicze, frytownice, ekspres do kawy, naczynia kuchenne i zastawę stołową oraz pozostałe akcesoria i sprzęt gastronomiczny niezbędny w tego typu lokalu. Wszystko naprawdę solidne, wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów takich jak Saeco i Stalgast w atrakcyjnych cenach :)


karaczan

Napisano 02 październik 2018 - 10:04

Dobre proejekty wykonuje firma z lubina gastrro.pl https://www.gastrro....-technologiczne


karaczan

Napisano 02 październik 2018 - 10:03

Oprócz wyposażenia bardzo ważne są również projekty technologiczne. To dzięki nim kuchnia przechodzi kontrolę sanepidu. Dobrze zaprojektowany lokal to również gwarancja szybkiej pracy kucharzy i kelnerów. ORaz zadowolenie klientów z szybko otrzymanego jedzenia.


kolorowazelka

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:15

A deski do krojenia, jakie macie? Szukam jakiejś ładnej dla babci, ona kiedyś była kucharką i miała swój lokal. Przeglądam sobie artykuł o deskach http://blogseniora.p...kuchni-seniora/jakie wy macie? Myjecie je w zmywarce?


Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:43

Muszę pochwalić wspomniany wcześniej Probox. Pojechałam do ich sklepu, aby osobiście obejrzeć to, co chciałam kupić. Zaskoczyło mnie to, że mają bardzo dużo towaru na miejscu. Główne moje zapotrzeboanie to były stoły robocze i inne meble ze stali nierdzewnej, a także szafy chłodnicze (zakupiłam Rapa). Fajnie, bo mają sprzęt różnych producentów, np. Maga, Yato Gastro, HoReCa. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Kupiłam co miałam upić, potem mi to dowieźli na miejsce. Sprzęt dotarł dobrze zapakowany, nieuszkodzony, po ustawieniu i podłączeniu od razu zaczęła się praca. Ogólnie firma na bardzo duży plus.


Sprawka

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:26

Polecam meble technologiczne od firmy JUGEMA. Firma ta od dawna trudni się sprzedażą mebli do gastronomii, a w swojej ofercie posiadają m.in. okapy, urządzenia grzewcze i elementy ciągów wydawczych. Myślę, że przyda się w sam raz. :)


asari

Napisano 30 lipiec 2018 - 16:27

Przejrzyj tę ofertę: www - intermarket.com.pl bardzo wiele sprzętów u mnie w firmie pochodzi właśnie z tej hurtowni.


Napisano 14 lipiec 2018 - 11:34

Polecam wyposażenie od www.iglootechnika.pl . My kupowaliśmy tam kilka lad chłodniczych, lodówek i zamrażarek. Do tej pory spisują się na medal. Będziemy otwierać jeszcze jeden punkt gastronomiczny, na pewno będziemy jeszcze cos do nich brać. :)

 


superman12

Napisano 12 lipiec 2018 - 07:41

Podstawą każdego lokalu gastronomicznego powinien być wydajny  okap kuchenny do zabudowy sufitowy. Ważne jest pozbycie się wilgoci i zapachów przy dużej ilości przygotowywanych dań.


Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:25

Zgadzam się, porządne, bezawaryjne u nas jak dotąd urządzenia  kupowaliśmy w  GastroMarathon. To hurtownia gastronomiczna online, warto sobie ich sprawdzić, bo ceny mają bardzo fajne no i jakość sprzetu wysoka, u  nas dobrze się sprawdza.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)