Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

renata_p22

Napisano 13 luty 2019 - 13:17

Na pewno wybierając wyposażenie kuchni trzeba patrzeć na wytrzymałość narzędzi, garnków, blenderów, noży itd. będą używane przez wiele godzin w ciągu dnia więc muszą być wytrzymałe. 


Midam33

Napisano 24 styczeń 2019 - 21:34

Moim zdaniem warto wybrać taki sprzęt gastronomiczny który jest znany, polecany przez wiele osób i cieszy się dobrymi opiniami. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnych problemów i będziemy mogli cieszyć się długim bezproblemowym użytkowaniem.


koli

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:14

Na pewno w Probox znajdziecie duzy wybór urządzeń gastronomicznych, mają sprzęt od bardzo dobrych producentów typu Stalgast, HoReCa itp. Ceny przystępne, jak patrzyłam jedne z niższych na rynku. Można u nich wziąć wyposażenie w leasing.

 


Luiza82

Napisano 23 grudzień 2018 - 10:43

Stal nierdzewna to idealne rozwiązanie. Jest odporna na korozję i działanie wysokiej temperatury. Wyposażenie do swojego lokalu zamówiłam w firmie http://mebleinox.pl. Zajmują się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej. Świetni fachowcy.


rozali33

Napisano 18 grudzień 2018 - 08:55

Masz rację. Ale czasami samodzielnie trudno jest podjąć decyzję, co tak naprawdę potrzeba. Potrzebne jest doświadczenie w temacie. Zobacz np. tutaj http://jamp.com.pl/o...gastronomiczne/ jak szeroka może być oferta urządzeń gastronomicznych. Chyba najlepiej skonsultować się z firma, która taki sprzęt dostarcza i montuje.


fashion.victim

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:30

Zależy jaki to jest lokal gastronomiczny i czego on potrzebuje, więc to nie takie proste. Najlepiej zwyczajnie poszukać w sieci, a mogą się założyć o wiele, że kilka wpisanych w sieci fraz wyszuka wszystko, co potrzeba.


Napisano 27 listopad 2018 - 11:07

Osobiście bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem sprzętu, ponieważ to spory wydatek. Prowadzimy małą pizzerię, ale piec oraz sprzęt termiczny chcieliśmy mieć nowy, ponieważ każda naprawa z pewnością jest droga. Zdecydowaliśmy się na firmę Multi Gastro: multigastro.pl i jesteśmy zadowoleni z wyboru, więc mogę Ci polecić. Bardzo dobrze podchodzą do klienta, mają bardzo szeroki wybór w dobrych cenach - a szukaliśmy bardzo dokładnie.


Nobody

Napisano 26 listopad 2018 - 08:13

W sumie w takim lokalu przydać się może wiele różnego rodzaju urządzeń.


Nagell

Napisano 24 listopad 2018 - 12:01

Też jakiś czas temu musiałem wyposażyć lokal gastronomiczny, miałem zagwostkę gdzie to wszystko kupić, po zrobieniu researchu wybór padł na ten sklep: https://www.edomator...cznych-333.html cenowo wyszło atrakcyjnie i do tego meble są naprawdę wysokiej jakości i myślę że posłużą długo. Możesz sprawdzić ofertę na stronie internetowej to może coś akurat Cię zainteresuje. Mają dużo asortymentu więc myślę, że warto ;) 


henio80

Napisano 23 październik 2018 - 10:41

Ja całe wyposażenie kuchni do rodzinnej restauracji zamawiałem w rzetelnym i sprawdzonym sklepie Iguana i jestem naprawdę bardzo zadowolony z tej inwestycji :) Kupiłem tam m.in. meble ze stali nierdzewnej, szafy chłodnicze, frytownice, ekspres do kawy, naczynia kuchenne i zastawę stołową oraz pozostałe akcesoria i sprzęt gastronomiczny niezbędny w tego typu lokalu. Wszystko naprawdę solidne, wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów takich jak Saeco i Stalgast w atrakcyjnych cenach :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)