Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń – tłumaczenia specjalistyczne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rozali33

Napisano 11 sierpień 2021 - 13:26

Ja proponuję odezwać się do nich https://www.focus-tlumaczenia.pl/ . Mają szeroką ofertę tłumaczeń i obsługa jest zdecydowanie kompleksowa. Tłumaczą różne treści, także dokumenty. Różne języki. Do tego możesz u nich wykonać tłumaczenia specjalistyczne - medyczne, prawnicze, techniczne. Dobra współpraca, także online. Rzuć okiem, myślę, że spełnią Twoje oczekiwania.


Napisano 08 lipiec 2021 - 12:19

Z całego serducha polecam firmą 4mindwords.com. Bardzo dużo mi pomogli jeżeli chodzi o tłumaczenia dokumentacji medycznej. 

Oj tak! Poleciła mi ich kuzynka i też nie mam słów dla ich usług. Kierują się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dla mnie to najlepsza firma zajmująca się tłumaczeniami.


Napisano 30 czerwiec 2021 - 12:08

Z całego serducha polecam firmą 4mindwords.com. Bardzo dużo mi pomogli jeżeli chodzi o tłumaczenia dokumentacji medycznej. 


kosek77

Napisano 30 czerwiec 2021 - 07:36

Przed wyjazdem do Włoch na staż musiałem sporo rzeczy przetłumaczyć, żeby w ogóle mnie wpuścili do roboty :) Przekazywałem materiały do internetowego biura tłumaczeń i to przed podróżą, a praktycznie, jak docierałem na miejsce to odebrałem https://tlumaczeniabielsko.pl/#o-nas. Cenowo to rewelacyjnie wychodzi. Chociaż całkiem nieźle znam język to w takiej cenie nawet siadać by mi się nie opłacało. Lepiej przekierować, masz spokój i pewność, że ktoś solidnie nad opracowaniem posiedzi.


Napisano 25 maj 2021 - 21:45

Polecam usługi biura tłumaczeń ASD Biuro. Firma oferuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z i na najpopularniejsze języki. Zlecenia są wykonywane w krótkim terminie. Polecam, to rzetelna firma.


Napisano 01 maj 2021 - 20:35

Zgadzam się, 4mindwords.com. to tłumaczenia dokładne i robione bez opóźnień. Z wcześniejszą firmą miałam nie lada problem więc teraz staram się dobrze orientować co i jak. 

No tak 4mindwords są naprawdę solidni. 


Skrivanek

Napisano 19 kwiecień 2021 - 14:34

Jeśli jeszcze potrzebujecie tłumacza, zachęcamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń Skrivanek. W naszym zespole są tłumacz polsko angielski, polsko-niemiecki, polsko-francuski i polsko-hiszpański z dużym doświadczeniem w tłumaczeniach technicznych z różnych dziedzin. Jeśli tekst dotyczy bardzo specjalistycznego tematu, gotowy przekład sprawdza jeszcze specjalista z danej dziedziny.


pawelszabla

Napisano 01 kwiecień 2021 - 09:34

Wiem z dobrego źródła, że do każdego tłumaczenia przydzielają odpowiedniego specjalistę tlumaczeniabielsko.pl/#o-nas i nie masz baboli, z których później przed kontrahentami musisz się tłumaczyć. No i przysięgłe pod tłumaczenia dokumentów też. Przyszłość na pewno mają języki azjatyckie. Tutaj się robi potężny biznes, a większość biur wycenia w tym momencie indywidualnie. I tak moim zdaniem za każde pieniądze się opłaca, bo jak już raz nawiążesz kontakt to można prowadzić ciekawą działalność. No, ale to już bardziej w ramach ciekawostki.


Napisano 30 marzec 2021 - 10:39

Zgadzam się, 4mindwords.com. to tłumaczenia dokładne i robione bez opóźnień. Z wcześniejszą firmą miałam nie lada problem więc teraz staram się dobrze orientować co i jak. 


Napisano 08 marzec 2021 - 09:57

Polecam wejść na stronę internetową 4mindwords.com. Tłumaczą teksty, dokumentację medyczną i techniczną z różnych branż. Powinni Wam pomóc. Ja jestem bardzo zadowolona. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)