Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy - gadżety reklamowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 październik 2019 - 14:07

No niby spoko, ale oklepane to wszystko. Ja zamawiam od ST Drink napoje reklamowe i uważam, że to fajnie, niestandardowe podejście a i cena jest rozsądna. Poza tym kto nie weźmie mrożonej kawy albo soku? Ano właśnie. 


Napisano 18 wrzesień 2018 - 12:51

Gadżety reklamowe są ważne w promowaniu wizerunku firmy taki upominek jest przez klienta noszony a logo firmy jest rozpoznawalne przez większe grono odbiorców. Jak wiemy dużo sprzedaje się produktów z polecenia a jak widzimy ze znajomy korzysta z danej firmy czy usług to do kogo następnym razem pójdzie taka osoba? Ja osobiście polecam stronę www.buttony.pl niedrogi gadżet reklamowy- przypinka w formie z agrafką, magnesem lusterkiem możesz stworzyć indywidualny projekt konkurencyjne ceny pozdrawiam

RobertiPatrycja

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:12

Estetycznie można zaprezentować artykuły na standach od Oficyny 97, ja mam z nimi pozytywne doświadczenia jak na razie, a zamawiamy tutaj już drugi rok. Pełna oferta z przykładowymi wymiarami takich stojaków jest do sprawdzenia na ich stronie https://oficyna97.pl/. Poza dużą masową produkcją realizują też zamówienia w niskim nakładzie, tanio, bez dodatkowych kosztów.


maja1818

Napisano 30 maj 2018 - 07:34

No jasne, to buduje relacje, ale czy budowanie relacji nie jest tożsame z promowaniem firmy i dbaniem o to, aby klienci o nas pamiętali? U nas się akurat gadżety fajnie sprawdzają, np. słodycze reklamowe - wiadomo, że Klient nie przyjdzie dlatego, że dostał od nas "czekoladę", ale milej na nas patrzy, to na pewno :) 


Elvira

Napisano 21 maj 2018 - 15:25

Ja uważam, że gadżety są fajne, ale bardziej je traktuję jako pozostawienie po sobie śladu niż sposobu na promocję. Jeszcze nikt do mnie nie przyszedł tylko dlatego, że miał długopis z moim logo. Wolę inne formy promocji i to tam przeznaczam budżet. Gadżety są dla mnie mniej ważne pod tym względem. 


mtzd

Napisano 21 maj 2018 - 07:11

Aktualnie bardzo dobre promocje na tego typu drobiazgi ma hurtownia gadżetów reklamowych Opengift: https://www.opengift.pl/

 

Mają najkorzystniejsze ceny ( zapraszam do porównania z innymi firmami)

Dobre promocje dla nowych i dla stałych klientów

Dużo nowości

i wiele tysięcy propozycji

 

Na kazdym gadżecie można wygrawerować logo firmy z nazwą


Torcik66

Napisano 16 kwiecień 2018 - 22:54

Ja ostatnio znalazłem fajne rozwiązanie dla lokalnej promocji firmy, a mianowicie reklamowe leżaki od http://logolezak.plktóre sa bardzo chętnie rozchwywtywane na różnych organizowanych przez nas konkursach oraz mamy je rozstawione wokół naszego lokalu, gdzie klienci mogą sobie odpocząć na świeżym powietrzu.

Napisano 14 marzec 2018 - 15:06

Ja uważam, że warto skorzystać z ekspozytorów reklamowych. Osobiście podoba mi się oferta firmy gelmetbis.pl


wowowicz

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:58

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, to wydaje mi się, że ważne jest, aby dobrze dobrać ich rodzaj do grupy docelowej. Żeby po prostu te prezenty od nas im się przydawały, aby były używane na co dzień - a wtedy spełnią swoje zadanie najlepiej :) 


pracownik księgowości

Napisano 22 grudzień 2017 - 11:20

Zobaczcie sobie na te gadżety z logo. Nie jest to duży wydatek, a korzyści może być naprawdę wiele. Prawda jest taka, że klienci uwielbiają dostawać różne prezenty. W ten sposób można między innymi zdobyć ich lojalność.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)