Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pomysł na biznes ???


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 listopad 2019 - 10:56

Franczyza to interesujący pomysł na biznes, a Cuk to znana marka, która pozwala na założenie własnej placówki franczyzowej. Inwestycja to tylko 15 tyś zł


fullbax

Napisano 03 październik 2019 - 17:49

Myślę, że powinieneś zastanowić się nad sprzedażą produktów sprowadzanych z zagranicy, np. z Chin. Najlepiej będzie skupić się na jednym rodzaju towarów, więc znajdź dobrego dostawcę, z którym nawiążesz współpracę. Początkowo może to być dla Ciebie zajęcie po godzinach, ale jeżeli dobrze wszystko poprowadzisz, to szybko może przekształcić się w dużo poważniejszy biznes.


radoslaw

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:14

Trochę dziwne, że nie chciałbyś mieć swojego warsztatu, skoro na jego prowadzeniu zarobić można całkiem sporo pieniędzy. Polecam zainteresować się jednak nad własnym warsztatem i przy okazji nad skupem katalizatorów. Współpracując z odpowiednimi firmami można całkiem sporo zarobić. Na https://skupujemykatalizatory.pl/ znajdziesz więcej informacji. ;)


AlicjaM

Napisano 25 wrzesień 2019 - 13:30

Jeśli nie jesteś własnego pomysłu na biznes pewien, lepiej na razie sobie odpuścić. Przedsiębiorca powinien być całkowicie przekonany co do swojej inwestycji


Arystokratka

Napisano 25 wrzesień 2019 - 13:22

Jeśli zakładacie własny biznes, to warto byłoby mieć też długoterminowy plan rozwoju. W niektórych miejscach opłaca się zainstalowanie opłatomatów, opisanych na trivo.pl. To też należy uwzględnić, ponieważ koszty z tym związane w końcu nie są najniższe.


Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:05

Witam zastanawiam się nad własną działalnością , lecz nie mogę na nic konkretnego wpaść. Na co dzień jestem mechanikiem samochodowym lecz warsztatu bym swojego nie chciał chwilowo . Zastanawiałem nad własnym biznesem po godzinach na przykład sprzedaż Pelletu z dowozem pod drzwi to mógł bym robić po godzinach puki by się nie rozkręciło albo np, pomoc drogowa 24h ale wtedy musiał bym zrezygnować z pracy a mam wątpliwości co do powodzenia tego biznesu , wiadomo jakaś wewnętrzna blokada. Mieszkam na wsi 15km od większego miasta.Kwota na przeznaczenie to około 30 tyś plus minus.

Z góry dziękuje za pomysły POZDRAWIAM


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)