Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Księgowość dla nowej firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

LeszO

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:43

Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o zyski kapitałowe? Jaki jest podatek od odsetek kapitałowych? Czytałem tutaj https://akademialtca...sci-podatnikow/o przychodach z zysków kapitałowych. Jako nowy przedsiębiorca, próbuję się jakoś zorientować w tym temacie.


Napisano 30 lipiec 2019 - 00:14

Tax Care wychodzi dobrze cenowo, pakiety są fajne, na początek można dostać w pakiecie też pomoc prawnika czy informatyka. Można też mieć pakiet medyczny dla siebie i rodziny. 

Czy ten pakiet medyczny można załatwić dla całej rodziny już w tym najniższym abonamencie, za 99zł? Wiesz coś może na ten temat?


Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:17

Tax Care wychodzi dobrze cenowo, pakiety są fajne, na początek można dostać w pakiecie też pomoc prawnika czy informatyka. Można też mieć pakiet medyczny dla siebie i rodziny. 


Napisano 29 czerwiec 2019 - 20:23

Nie, nie ufam sobie w kwestii liczb, finansów, szczególnie tych firmowych, wolę, żeby wszystko było przypilnowane i zamknięte w terminach, dlatego też zdecydowałam się na Tax Care. 


fashion.victim

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:20

Jeżeli to jednoosobowa działalność można spróbować samodzielnie się tym zająć, przy większej ilości pracowników i pracy, lepiej by ktoś się tym zajął, najlepiej biuro księgowe.


chalwa

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:51

W tej chwili trwa promocja, księgowość + abonament prawny i wsparcie IT na 3 miesiące od 99 zł miesięcznie, ale nie wiem jak długo jeszcze. No i dla kierowców też coś mają w ofertach specjalnych


pomocna

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:11

U mnie sprawdza się wirtualna księgowość, znalazłam taką poradę na https://www.ppportal.pl/ jak zacząć oszczędzać otwierając firmę. I to właśnie był jeden z punktów, rzeczywiście jest taniej a jakość usług równie wysoka jak księgowa na etacie. 


Napisano 11 czerwiec 2019 - 23:05

A miewają jakieś ciekawe promocje dla nowych klientów? Może bym przeszła.

Najlepiej zajrzeć na ich stronę, wtedy będziesz miała na 100% pewność, że dana promocja jest aktualna. Ale z tego co mi się obiło o uszy, mają promocję dla branży beauty, więc jeśli działasz w tej branży, może akurat:) Dla mnie akurat dobrym rozwiązaniem jest możliwość wykupienia u nich pakietów dodatkowych, sama korzystam z medycznego. 


Wilhelm

Napisano 20 maj 2019 - 11:29

Jeżeli jesteś z Poznania to mogę Ci polecić https://br-ingenium.pl/

A jak nie, ale pasuje Tobie księgowość zdalna to też oferują taką możliwość, ja im zleciłem księgi mojej firmy z Gorzowa Wlkp ;)


Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:09

A miewają jakieś ciekawe promocje dla nowych klientów? Może bym przeszła.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)