Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Pomysł na biznes - dobry?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rozali33

Napisano 21 wrzesień 2021 - 18:03

W internecie znajdziecie wiele pomysłów na biznes. Niedawno czytałam, ze w Polsce popularne jest prowadzenie firmy w ramach franczyzy. To dobry pomysł na pierwszą firmę, bo można otrzymać fachowe wsparcie ze strony znanej sieci, a przy okazji rozwijać się pod znanym szyldem. Wiele firm oferuje taką formę współpracy, a więcej szczegółów jest tu https://franczyzawpolsce.pl/.


gorgon

Napisano 07 czerwiec 2021 - 22:19

Mój znajomy otworzył punkt kurierski i mówi że daje mu on spory dochód. Jest to taki dodatkowy biznes i nie wymagał żadnego wkładu finansowego, tylko i wyłącznie trzeba było mieć lokal :)


Ida4

Napisano 28 maj 2021 - 12:36

Można pomyśleć na przykład o tym, aby otworzyć własne laboratorium. Wyposażycie je bez problemu na stronie firmy Renggli. Oni mają bardzo duży wybór branżowych akcesoriów i artykułów - takich jak na dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/p...-laboratoryjne/ .


AvonBarksdale

Napisano 25 maj 2021 - 12:39

Pomysłów na biznes z pewnością nie brakuje. Trzeba jednak zastanowić się dobrze jaka branża nas najbardziej fascynuje i gdzie będzie można zarobić dobre pieniądze. W gruncie rzeczy to wszystko co związane z elektroniką będzie trafnym wyborem. Wystarczy spojrzeć jak postęp technologiczny przyśpiesza z każdym rokiem. Trudno też nie zgodzić się z tym, że w naszym życiu codziennym pojawiają się urządzenia w wersjach zminiaturyzowanych. Wszystko za sprawą takich technik jak montaż smt pozwalający na wykorzystanie odpowiedniej wielkości komponentów. Pozostaje kwestia tego jaki produkt chcielibyśmy sprzedawać oraz zlecenie projektu doświadczonej firmie.


janek65

Napisano 08 marzec 2021 - 08:43

Jeżeli chcesz nakręcić spot reklamowy, film korporacyjny lub wykonać sesję produktową, skontaktuj się z produkcją filmów reklamowych w Krakowie. Produkcja filmowa i animacje to ich pasja!


elka2002

Napisano 06 marzec 2021 - 23:04

Poczytajcie sobie o uprawie pieczarek. Je na nie duży popyt, więc myślę, że tego typu biznes może okazać się strzałem w 10! Jeśli chodzi o wydatki, to tutaj http://luckygrower.com można sprawdzić sobie co ile kosztuje. Mają tam wszystko to, co będzie wam potrzeba do takiej uprawy. Wybór jest spory, a ceny atrakcyjne. 


JarekDon

Napisano 07 styczeń 2021 - 11:02

Ja tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę platformę ecommerce - RedCart https://redcart.pl/gdzie będziecie mogli liczyć na wsparcie ze strony obsługi technicznej w zakresie szaty graficznej, doboru systemów płatności, wysyłek kurierskich, czy też działań reklamowych. Do tego mają mnóstwo możliwości integracjami z hurtowniami dropshippingowymi (inne platformy są daleko w tyle). 


jaroslaw35

Napisano 16 listopad 2020 - 15:49

Warto zapoznać się również z przewodnikiem https://portalwiedzy...-zalozyc-firme/ który pomoże wam wybrać odpowiednie narzędzia księgowe do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.


Napisano 12 listopad 2020 - 20:25

Polecam współpracę ze Studiem Figura w ramach franczyzy jeżeli chcesz założyć własny biznes. Wspierają swoich kontrahentów chcących otworzyć własny gabinet fitness. Oferują szeroką pomoc i świetną renomę już na starcie.


aronr

Napisano 23 październik 2020 - 20:24

Nie zapomnij o dopełnieniu wszelkich formalności. Twoim pierwszym krokiem powinno być założenie firmy, dopełnienie wszelkich formalności. Masz dwie możliwości. Możesz zdecydować się na otwarcie jednoosobowej działalności gospodarczej bądź spółki (kapitałowej bądź osobowej). Ja proponuję otwarcie spółki z o.o. W jej założeniu pomoże Ci https://mylegalstore.com/pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)