Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Mała firma- reklama


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arturo33

Napisano 01 październik 2019 - 19:18

Witajcie, podzielę się doświadczeniem, jak ja zaczynałem reklamować swoją firmę (wynajem samochodów) i co przynosiło największy efekt. Najpierw zacząłem od roznoszenia ulotek co okazało się największym fiaskiem a następnie postawiłem na banery reklamowe, które kosztowy znacznie więcej, lecz jednak one także nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Postawiłem więc na stworzenie strony internetowej z możliwością wynajmu samochodu przez internet. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę a zawdzięczam ją pomocy agencji reklamowej https://kgk-reklama.pl/  Kgk connect. 


Tomaszek1

Napisano 12 wrzesień 2019 - 10:53

Wypróbuj Google Ads, reklamę na FB (dokładne targetowanie grup odbiorców). Jest jeszcze instagram, twitter, linkedin czy pinterest :)


Forumowicz84

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:03

Jeśli zależy Ci na reklamie lokalnej, masz do wyboru kilka możliwości. Możesz zdecydować się na ulotki, banner lub billboard. Wybierając billboard, proponowałbym skorzystać z usług firmy https://www.znajdzreklame.pl:-). Ona, nie tylko przygotuje odpowiedni projekt, ale zadba o billboard przez cały okres ekspozycji.


Broddy

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:29

Postaw na reklamę lokalną, jeśli to mała firma, to lepiej skupić się na mniejszym segmencie. Ważna jest też jakość materiałów reklamowych, druk musi być wyraźny, estetyka na pierwszym miejscu.


alf

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:28

Postaw na porządną reklamę która informuje o produkcie i zachęca a nie jest nachalna i po prostu pstrokata by przykuć wzrok. Polecam profesjonalną firmę która pomaga odpowiedzieć właśnie na te pytania i inaczej podchodzi do reklamy - uważam, że o wiele wartościowszą reklamą jest informacja i rzetelna oferta produktowa niż jakieś kolorowe grafiki, śliczna dziewczyna z uśmiechem czy słodkie dziecko. postaw na profesjonalizm. Zastanów się czego oczekujesz po swoim produkcie, czego ty byś szukał w reklamie i jakich informacji oczekujesz.

Zerknij sobie jeszcze tutaj:

https://shineonagenc...znaj-6-powodow/

 

Na miejscu znajdziesz kilka powodów dla których warto reklamować się na facebooku. 


Rimsky

Napisano 28 sierpień 2019 - 02:09

Dokładnie tak, w przypadku małych firm, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w tym biznesie warto jest postawić na siłę druku reklamowego np. ulotki, plakaty, wizytówki itp. Osobiście mogę polecić ci https://drukreklamowy.com.pl/, ja na razie zamawiałem same wizytówki i wyszły całkiem przyzwoicie :)


Napisano 17 sierpień 2019 - 08:29

Dobrze zadbać o to, aby nowo powstała firma miała swoje akcesoria promocyjne typu wizytówki, pieczątki. To na pewno pomoże na starcie z organizacją i promocją.


kasiakowa06

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:09

Ale zależy Ci na reklamie w internecie czy wizualnej? Bo jeśli wizualna to polecam poradzić się profesjonalistów reklama świetlna Szczecin.


bummer

Napisano 26 czerwiec 2019 - 13:03

Skonfigurowanie kampanii reklamowej, to wbrew pozorom, nie jest taka prosta sprawa, jakby sie to mogło wydawać. Z drugiej strony te wszystkie serwisy, witryny internetowe, portale społecznościowe mają dosyć rozbudowaną opcję konfiguracji kampanii. Zwłaszcza facebook który obecnie jest chyba jednym z popularniejszych portali.

Proponuję doczytać jeszcze artykuł: https://www.zvami.tv...wac-sie-on-linew którym tematyka ta została trochę szerzej opisana.


gorgon

Napisano 24 czerwiec 2019 - 10:21

Mądre rzeczy napisał mój poprzednik, reklamę dla biznesu należy odpowiednio dopasować, jednak nie można zamykać się na tylko jeden kanał promocji, lepiej działać w szerokim spektrum - lokalnie i internetowo.  W przypadku tego ostatniego popularnością cieszy się marketing szeptany i tutaj zachęcam do lektury bloga http://i-content.pl/ , z którego można się wiele dowiedzieć o tego rodzaju promocji.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)