Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gastronomia-pomysł na biznes.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Karola12b

Napisano 10 czerwiec 2020 - 19:43

A może by tak otworzyć pierogowy biznes? :D W końcu nasz kraj słynie z tego dania. Jeśli postawiłbyś na dobre produkty i precyzyjne wykonanie, to interes może być naprawdę niezły. Przyda ci się do tego maszyna do pierogów, dzięki której pierogi nie będą się odkształcać i przyklejać. Tutaj możesz sprawdzić, ile kosztuje taki sprzęt i czy warto w niego inwestować.


24gastronet

Napisano 09 czerwiec 2020 - 08:58

Myślę, że nawet w czasie pandemii można otworzyć restaurację, tylko trzeba mieć dobry pomysł i strategię. Na kuchni na pewno przyda się piec konwekcyjno-parowy.


Arystokratka

Napisano 18 maj 2020 - 07:07

Teraz otwieranie własnego biznesu gastro to raczej nie najlepszy pomysł. Z tymi wszystkimi zakazami...


Torcik66

Napisano 17 maj 2020 - 21:37

Jeśli zdecydujecie się już na otworzenie swojego biznesu gastronomicznego i będziecie na etapie poszukiwań dobrego wyposażenia do kuchni lokalu to tutaj mogę śmiało polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na https://gastroplanet...stronomiczne/85 w przypadku których możecie liczyć na różnorodność, świetne ceny i pełne wsparcie obsługi jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek pytania zanim zdecydujecie się na konkretny zakup. Mam nadzieję, że z efektu końcowego będziecie w pełni zadowoleni!


Arystokratka

Napisano 24 kwiecień 2020 - 06:26

Zakładasz restaurację? W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł: http://stoliczku.pl/...material-stolu/. Są w nim wskazówki dotyczące wyboru stołu do restauracyjnego ogródka. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, a nietrafiona inwestycja może skutkować mniejszą ilością klientów.


michal71

Napisano 21 kwiecień 2020 - 07:36

Prowadząc jakikolwiek lokal gastronomiczny, zysk firmy można łatwo zwiększyć poprzez zastosowanie różnych dodatków. U nas jednym z takich było wprowadzenie do oferty zimnych napojów (granita, sorbet), które podajemy w kolorowych opakowaniach, zwanych inaczej kubkami do sorbetów lub kielichy do granity. Wybraliśmy polskiego producenta IceCup z uwagi na niskie ceny, możliwość zamawiania online i rozbudowaną ofertę. Od razu do kubków dobraliśmy też kilkanaście litrów syropu do granity.


G0siaa

Napisano 23 marzec 2020 - 20:21

Na pewno będziesz zastanawiać się także nad poszerzeniem działalności o posiłki na wynos. Ja zamawiam opakowania tekturowe do jedzenia typu fast-food z www.opakowaniamatpack.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość i niskie ceny.


Saver

Napisano 10 marzec 2020 - 12:24

Restauracja to bardzo dobry pomysł na biznes jeżeli tylko masz odpowiedni pomysł i wystarczająco energi aby całkowicie się w to zaangażować to jak najbardziej. Pamiętaj tylko że biznes ten nie należy do najłatwiejszych i z początku na pewno nie będzie przynosił dochodów raczej straty


mgzeta

Napisano 09 marzec 2020 - 10:05

Jeśli posiadasz wiedzę i potrafisz taki biznes utrzymać to jak najbardziej warto, ale należy pamiętać, że to branża trudna. Na https://magnum-pro.pl/ jest dostępna hurtownia wyposażenia gastronomicznego, jeśli zdecydujesz się na taki biznes to na pewno taki namiar Ci się przyda. 


Benzynowy

Napisano 17 luty 2020 - 15:15

Pomysł na biznes to jak mówią połowa sukcesu. Ważne też by od razy kontrolować koszty, tak jak w tym artykule https://scrascom.pl/pomysl-na-biznes a potem to już tradycyjnie, praca, praca, praca  ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)