Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowe pomysły na promocję firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:04

A może gadżety reklamowe dla firm? To ciekawa forma promocji i docierania do nowych klientów, a równocześnie budowania relacji z tymi już zdobytymi :) Może to być bardzo kreatywne, a równocześnie nie musi być drogie :)


Fizo

Napisano 18 styczeń 2020 - 07:59

Co sądzicie o takim rozwiązaniu kliknij tutaj po szczegóły. Kontakty z innymi przedsiębiorcami w tej formie to też promocja.


Napisano 17 styczeń 2020 - 14:06

No nie wiem, zależy od biznesu. U mnie na recepcji zawsze sa jakieś gadżety reklamowe, a najlepiej sprawdzają się napoje reklamowe. Zamawiam raz na 2-3 miesiące od ST Drink i rozchodza się jak świeże bułeczki. 


Napisano 31 grudzień 2019 - 09:51

Jeżeli nie masz pomysłu na promocję firmy może warto pomyśleć nad wybraniem się na targi RemaDays do Nadarzyna i tam rozejrzeć się za jakimiś gadżetami do firmy lub nawiązać jakąś współpracę. 


wicehrabia

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:30

O pozycjonowaniu stron przeczytajcie na www.planeta-seo.pl/blog/bizzit , sporo ciekawych informacji znajdziecie na tym blogu.


adamela

Napisano 28 listopad 2019 - 22:51

Reklama w internecie ma to do siebie, że bardzo skutecznie można ją spersonalizować pod konkretne grupy docelowe klientów. Warto też decydować się na profesjonalne firmy, które prowadzą tego typu kampanie http://activeads.pl/ Wtedy efekty są najlepsze i korzyści z nich płynące są największe. Taka inwestycja w rozwój firmy na pewno będzie dobrym pomysłem


Torcik66

Napisano 26 listopad 2019 - 12:20

A co powiecie o wykorzystaniu gadżetów reklamowych? U nas sprawdzają się bardzo dobrze i rzeczywiście widać, że klienci używają m.in wykonanych w http://regalo.pl/ pendrivów oraz powerbanków, które są takim zapisem kontaktu do nas dzięki czemu jak potrzebują danej usługi to jesteśmy pierwsi pod ręką którzy do tego mają dobre warunki względem konkurencji i tak buduje się wizerunek oraz zasię :)


karl12

Napisano 25 listopad 2019 - 11:11

A pracownicy ubrani w jednolite stroje? To dość wyrazista forma promocji i do tego dość tania :) 


alf

Napisano 22 listopad 2019 - 07:33

Odpowiedź może być tylko jedna - tak długo jak to będzie konieczne - czyli do osiągnięcia założonych wcześniej wyników. Głównym celem pozycjonowania jest wygenerowanie wejść na stronę, ale nie jest to jedyne możliwe źródło ruchu. Wysoką skutecznością cechuje się także mailing reklamowy. I nie mówię tutaj o spamowaniu poczty, ale o wysyłaniu swojej oferty do użytkowników którzy się na to zgodzili i którzy mogą być potencjalnie zainteresowani naszymi usługami.

 

Bardzo duże znaczenie ma rownież sama strona www, powinna być wygodna oraz intuicyjna:

https://aliso.pl/strony-internetowe/

 

Polecam ze swojej strony tę agencje, zajmują sie profesjonalnym tworzeniem stron. 


laaik

Napisano 11 listopad 2019 - 21:06

A co sądzicie o tym, aby w ramach promocji firmy postawić na puzzle wielkoformatowe i zdecydować się na udział w targach branżowych? Moim zdaniem opcja ta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza, że w czasie takich eventów można znaleźć wielu nowych klientów, a jednocześnie świetnie się wypromować.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)