Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowe pomysły na promocję firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

adamela

Napisano 28 listopad 2019 - 22:51

Reklama w internecie ma to do siebie, że bardzo skutecznie można ją spersonalizować pod konkretne grupy docelowe klientów. Warto też decydować się na profesjonalne firmy, które prowadzą tego typu kampanie http://activeads.pl/ Wtedy efekty są najlepsze i korzyści z nich płynące są największe. Taka inwestycja w rozwój firmy na pewno będzie dobrym pomysłem


Torcik66

Napisano 26 listopad 2019 - 12:20

A co powiecie o wykorzystaniu gadżetów reklamowych? U nas sprawdzają się bardzo dobrze i rzeczywiście widać, że klienci używają m.in wykonanych w http://regalo.pl/ pendrivów oraz powerbanków, które są takim zapisem kontaktu do nas dzięki czemu jak potrzebują danej usługi to jesteśmy pierwsi pod ręką którzy do tego mają dobre warunki względem konkurencji i tak buduje się wizerunek oraz zasię :)


karl12

Napisano 25 listopad 2019 - 11:11

A pracownicy ubrani w jednolite stroje? To dość wyrazista forma promocji i do tego dość tania :) 


alf

Napisano 22 listopad 2019 - 07:33

Odpowiedź może być tylko jedna - tak długo jak to będzie konieczne - czyli do osiągnięcia założonych wcześniej wyników. Głównym celem pozycjonowania jest wygenerowanie wejść na stronę, ale nie jest to jedyne możliwe źródło ruchu. Wysoką skutecznością cechuje się także mailing reklamowy. I nie mówię tutaj o spamowaniu poczty, ale o wysyłaniu swojej oferty do użytkowników którzy się na to zgodzili i którzy mogą być potencjalnie zainteresowani naszymi usługami.

 

Bardzo duże znaczenie ma rownież sama strona www, powinna być wygodna oraz intuicyjna:

https://aliso.pl/strony-internetowe/

 

Polecam ze swojej strony tę agencje, zajmują sie profesjonalnym tworzeniem stron. 


laaik

Napisano 11 listopad 2019 - 21:06

A co sądzicie o tym, aby w ramach promocji firmy postawić na puzzle wielkoformatowe i zdecydować się na udział w targach branżowych? Moim zdaniem opcja ta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza, że w czasie takich eventów można znaleźć wielu nowych klientów, a jednocześnie świetnie się wypromować.


ipkis

Napisano 29 październik 2019 - 19:44

W większości polecacie inwestycje w marketing internetowy, a wydaje mi się, że tradycyjna forma reklamy firmy dalej ma sens. Przecież jest tak wiele targów i spotkań branżowych. Na większości z nich wręczasz jakieś swoje gadżety, więc najlepiej mieć torby papierowe z nadrukiem, można kupić wszędzie, a teraz już nawet nie musisz czekać na wyceny od agencji, bo możesz zamawiać on-line, np tu: https://fordisplay.p...owe-z-nadrukiem, Widzę, że mają większość rzeczy do takich eventów, ścianki reklamowe i trybunki też mają. Polecam zainteresować się tą formą budowania marketingu.


Napisano 11 październik 2019 - 13:52

Może jakies napoje reklamowe z logo? My czestujemy kawą mrozona, albo sokami/wodą z logotypem i powiem Ci, ze to naprawde fajnie sie sprawdza. Zamawiamy z ST Drink, bo najszybciej realizuja zlecenia plus mamy z nimi biezacy kontakt, wiec moze ci sie to przyda 


dentistgrouse

Napisano 07 październik 2019 - 13:38

Zdobycie certyfikatu ISO jest świetnym sposobem na pokazanie swoim klientom, że mają do czynienia z profesjonalną firmą, która doskonale zna się na swoich usługach


MireczekW

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:46

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!


kamil12321

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:20

Zainwestuj w pozycjonowanie! jest to najlepszy sukces firmy, mi pozycjonują chłopaki z www.iconmedia.pl mają fajne ceny


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)