Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Koszt strony internetowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rei

Napisano 24 listopad 2019 - 19:14

No i oczywiście będziecie potrzebować kogoś do tworzenia atrakcyjnych treści na waszą stroną. Na szczęście copywriter bydgoszcz nie jest drogi i tworzy on  naprawdę świetne teksty (artykuły, opisy produktów, treści seo).


alf

Napisano 21 listopad 2019 - 11:27

Każda firma ma swój indywidualny cennik. Prosta strona - o indywidualnej grafice zwykle powinna zaczynać się od tysiąca zł. Im więcej indywidualnych modułów tym droższa. Interesującą alternatywą są strony w abonamencie - bardzo często stosowane rozwiazanie w sklepach internetowych. Takim skryptem jest na przykład Shoper
 
Na stronie mają ciekawy blog jak prowadzić sklepy.... 
Klient płaci miesięczną stawkę (tak jak za telefon) tylko nie musi podpisać żadnych umów lojalnościowych. W Shoperze jest poza tym 14 dni na testowanie sobie ich za darmo. Tak wiec samodzielnie mozecie podjąc decyzję czy Wam to pasuje czy nie. 

asari

Napisano 21 listopad 2019 - 05:51

Przede wszystkim poszukaj do współpracy rzetelnej firmy, która zna się więcej o audycie ux i samej funkcjonalności, co w przypadku sklepu internetowego może być kluczowe. Najlepiej aby już przy tworzeniu strony wziąć pod uwagę inne aspekty SEO. Może to mocno wpłynąć na ilość klientów, tym bardziej, że sklep dopiero sie będzie rozwijać.


Jarosław53

Napisano 11 październik 2019 - 18:12

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić rzetelną firmę https://www.massivelab.pl. Wykonali dla mnie już kilka projektów z których jestem bardzo zadowolony ( każdorazowy projekt został wykonany w umówionym terminie - co dla mnie jest szczególnie ważne ). Ceny mogły by być trochę niższe, ale uważam, że za jakość trzeba płacić.


tobiasz44

Napisano 18 wrzesień 2019 - 17:23

Za profesjonalnie wykonaną stronę internetową będziesz musiał zapłacić jakieś 2500 zł  lub coś w tych okolicach. W internecie jest wiele firm które się tym zajmują ale nie warto brać pod uwagę tanich ofert bo się na nich tylko rozczarujesz. Ja do stworzenia własnej strony formowej wynająłem agencję interatywną z Olsztyna  https://www.artimo.net.pl/ która zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem i powiem szczerze że ich usługi warte są tych pieniędzy.   


kamil12321

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:22

Mi wykonali stronę www.iconmedia.pl za fajne pieniądze, napisz do nich zapytaj o wycene - bezpłatną 


agatazabek

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:29

To zależy :) Mi stronę tworzyła firma GreenView, odezwij się do nich, otrzymasz darmową wycenę i będziesz wiedział mniej więcej jaki koszt. 


Arkadiusz Kędra

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:07

Jeżeli chcemy zlecić wykonanie strony internetowej agencji, na pewno musimy liczyć się ze sporymi kosztami. Na szczęście mamy dzisiaj możliwość skorzystania z WordPressa, dzięki któremu uda nam się samodzielnie wykonać interesującą pod względem zarówno grafiki, jaki treści witrynę. Oczywiście przy tym dobrym pomysłem będzie kierowanie się wskazówkami, jakie znajdziemy na https://stworzycstrone.pl/ . Poradnik ten zawiera film wideo i krok po kroku bardzo dosadnie tłumaczy, jak przygotować stronkę www. Zamieszczone w nim informacje niewątpliwie będą bardzo pomocne. 


asari

Napisano 04 sierpień 2019 - 16:35

Przy tworzeniu firmowej strony internetowej warto pamiętać o jej optymalizacji, im więcej w nią zainwestujemy, tym lepsze wyniki dla firmy, zwłaszcza działającej w obszarze e-commerce.


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 21:34

Strona internetowa to dla każdego biznesu podstawa. Warto pomyśleć o tym jeszcze przed założeniem biznesu. Sam wybór projektu jest już niezwykle ważny. Dlatego jeżeli chcesz dobrze przejść przez ten okres, to do budowy swojej strony wybierz https://www.itcent.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)