Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowoczesny system ERP dla każdej działalności


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 30 listopad 2018 - 07:24

Hmmm... o czym ty piszesz? ERP to wsparcie w całym prowadzeniu działalności, a nie w samych rozliczeniach. To magazyn, waluty, marketing, planowanie i zarządzanie. To co opisujesz to niewielki procent tego, co zapewnia ERP. Piszesz o czymś innym. 


BlackSoft

Napisano 07 lipiec 2018 - 00:05

wiele biur rachunkowych daje dostęp do systemu ERP  w ramach umowy o prowadzenie księgowości , albo sprzedaje system na preferencyjnych warunkach


patiks

Napisano 09 luty 2018 - 07:27

Akurat u nas wprowadzenie systemu ERP dało wiele profitów i przede wszystkim ułatwiło prowadzenie działalności. To wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli optymalnie dopasujecie wersję systemu. Chodzi o to, żebyście mieli u siebie wszystkie najważniejsze funkcje - ale nie kupujcie z góry najwyższej wersji, których możliwości nie wykorzystacie. Dopasowujcie to z góry, po analizie tego, czego faktycznie potrzebujecie.

WojtekZ

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:43

W mojej firmie świetnie sprawdza się justERP http://www.justerp.it/Największą zaletą tego systemu jest to, że jest całkowicie dedykowany i w pełni odpowiada specyfice działalności mojej firmy.


korwingo

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:17

Ktoś tu wyżej wspominał o Unit 4. Też się mogę przyłączyć do tej opinii. W firmie mamy ich system TETA ERP (polecam http://www.unit4.com/pl/produkty/erp ) i to był bardzo dobry wybór. Różnicę w funkcjonowaniu firmy dało się zauważyć niemal od razu, a do tego koszty wdrożenia zwróciły się po kilku tygodniach. Wcześniej próbowaliśmy integrować dwa różne systemy, ale to nie spełniło swojego zadania i tylko niepotrzebne koszty z tego były.


Napisano 21 wrzesień 2016 - 13:44

Jeśli chcesz nowoczesny system to polecam simple.erp, dobra alternatywa dla wielu droższych systemów. 


Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:50

Ze swojej strony z czystym sumieniem polecam systemyit.pl. Za ich pośrednictwem możesz ściągnąć systemy ERP do testowania. Z tego, co pamiętam to 60 dni okres testowy. Jak się zdecydujesz na współpracę to ci za darmo wybrane funkcje skonfigurują i jeszcze masz poradniki dostępne od ręki, bez dodatkowych opłat. Ogólnie firma jest wyspecjalizowana w sprzedaży systemów ERP marki Comarch, a zatem jest jakość, specjalizacja, dobra współpraca techniczna. Ja sobie nie wyobrażam prowadzenia sklepu internetowego bez modułów ERP. Tym bardziej, że wszystkie funkcje i wartości firmy mam dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, a o bezpieczeństwo się zupełnie nie musisz martwić. Oferta uczciwa, możesz sobie przetestować wszystko za free, przez dwa miesiące. Takie rzeczy rzadko się zdarzają :) Korzystaj.


Napisano 31 sierpień 2016 - 12:50

Ja w firmie korzystam z systemu enova365- bardzo przyjemny program. Prosty w obsłudze, do tego ma dużo możliwości dodawania nowych modułów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wdrażała mi go firma z Torunia, Comacom i byłem bardzo zadowolony- pełen profesjonalizm, mają b. dobrych informatyków.


allonzo13

Napisano 26 czerwiec 2016 - 16:45

Hej! Polecam wybrać się na Targi IT Future Expo, już niebawem w Warszawie - 7-8 września. Udział w targach nic nie kosztuje, a będzie można poznać znacznie więcej rozwiązań IT dla biznesu. Nie tylko ERP, ale też BPM, ECM, DMS, BI, CRM, SCM, KM Systems, Workflow itp. A do tego także narzędzia IT dla poszczególnych branż. Zobaczcie tutaj http://warszawa.itfu...res-tematyczny/ - zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Warto się wybrać i porównać rozwiązania, jakie oferuje rynek, i dzięki temu wybrać najlepszą opcję :)


T85

Napisano 22 czerwiec 2016 - 16:05

Bardzo dużo dobrego słyszałem o programach od RESET2, na pewno warto się z nimi zapoznać. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)