Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Nowoczesny system ERP dla każdej działalności


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kierprod

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:00

Zdecydowanie trzeba inwestować w innowacje i w cyfryzację przedsiębiorstw, a w szczególności obszarów produkcji. W wielu firmach funkcjonują już oprogramowania/moduły finansowo księgowe, kadrowe, sprzedażowe, czy magazynowe. Prawdziwym wyzwaniem jest jednak zdigitalizowanie produkcji.Dlaczego do tej pory w niewielu przedsiębiorstwach udał się to skutecznie wdrożyć?

Procesy produkcyjne są bardzo zróżnicowane, a do tego dochodzi duża różnorodność struktur i procedur panujących w różnych organizacjach dlatego w tym obszarze trudno jest powielać jakieś standaryzowane rozwiązania. Aby jakieś oprogramowanie w obszarze produkcji dobrze działało musi być elastyczne i dobrze spersonalizowane. Zazwyczaj najlepsze będzie w tym przypadku oprogramowanie dedykowane dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta lub wręcz dla niego tworzone. To wymaga indywidualnego podejścia oraz większej współpracy firmy z producentem oprogramowania jednak jak się już przez to przebrnie to firma zyskuje znaczną przewagę konkurencyjną na rynku dzięki: możliwości szybkiego reagowania na zmiany, zdolności do efektywnego wykonywania krótkich serii produkcyjnych, znaczne zwiększenie wydajności pracy bez zwiększania zasobów, znaczne wyeliminowanie pomyłek przez co zwiększenie jakości produkowanych elementów. Więcej na temat: http://mis.sai.com.pl


patiks

Napisano 30 listopad 2018 - 07:24

Hmmm... o czym ty piszesz? ERP to wsparcie w całym prowadzeniu działalności, a nie w samych rozliczeniach. To magazyn, waluty, marketing, planowanie i zarządzanie. To co opisujesz to niewielki procent tego, co zapewnia ERP. Piszesz o czymś innym. 


BlackSoft

Napisano 07 lipiec 2018 - 00:05

wiele biur rachunkowych daje dostęp do systemu ERP  w ramach umowy o prowadzenie księgowości , albo sprzedaje system na preferencyjnych warunkach


patiks

Napisano 09 luty 2018 - 07:27

Akurat u nas wprowadzenie systemu ERP dało wiele profitów i przede wszystkim ułatwiło prowadzenie działalności. To wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli optymalnie dopasujecie wersję systemu. Chodzi o to, żebyście mieli u siebie wszystkie najważniejsze funkcje - ale nie kupujcie z góry najwyższej wersji, których możliwości nie wykorzystacie. Dopasowujcie to z góry, po analizie tego, czego faktycznie potrzebujecie.

WojtekZ

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:43

W mojej firmie świetnie sprawdza się justERP http://www.justerp.it/Największą zaletą tego systemu jest to, że jest całkowicie dedykowany i w pełni odpowiada specyfice działalności mojej firmy.


korwingo

Napisano 27 lipiec 2017 - 07:17

Ktoś tu wyżej wspominał o Unit 4. Też się mogę przyłączyć do tej opinii. W firmie mamy ich system TETA ERP (polecam http://www.unit4.com/pl/produkty/erp ) i to był bardzo dobry wybór. Różnicę w funkcjonowaniu firmy dało się zauważyć niemal od razu, a do tego koszty wdrożenia zwróciły się po kilku tygodniach. Wcześniej próbowaliśmy integrować dwa różne systemy, ale to nie spełniło swojego zadania i tylko niepotrzebne koszty z tego były.


Napisano 21 wrzesień 2016 - 13:44

Jeśli chcesz nowoczesny system to polecam simple.erp, dobra alternatywa dla wielu droższych systemów. 


Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:50

Ze swojej strony z czystym sumieniem polecam systemyit.pl. Za ich pośrednictwem możesz ściągnąć systemy ERP do testowania. Z tego, co pamiętam to 60 dni okres testowy. Jak się zdecydujesz na współpracę to ci za darmo wybrane funkcje skonfigurują i jeszcze masz poradniki dostępne od ręki, bez dodatkowych opłat. Ogólnie firma jest wyspecjalizowana w sprzedaży systemów ERP marki Comarch, a zatem jest jakość, specjalizacja, dobra współpraca techniczna. Ja sobie nie wyobrażam prowadzenia sklepu internetowego bez modułów ERP. Tym bardziej, że wszystkie funkcje i wartości firmy mam dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, a o bezpieczeństwo się zupełnie nie musisz martwić. Oferta uczciwa, możesz sobie przetestować wszystko za free, przez dwa miesiące. Takie rzeczy rzadko się zdarzają :) Korzystaj.


Napisano 31 sierpień 2016 - 12:50

Ja w firmie korzystam z systemu enova365- bardzo przyjemny program. Prosty w obsłudze, do tego ma dużo możliwości dodawania nowych modułów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wdrażała mi go firma z Torunia, Comacom i byłem bardzo zadowolony- pełen profesjonalizm, mają b. dobrych informatyków.


allonzo13

Napisano 26 czerwiec 2016 - 16:45

Hej! Polecam wybrać się na Targi IT Future Expo, już niebawem w Warszawie - 7-8 września. Udział w targach nic nie kosztuje, a będzie można poznać znacznie więcej rozwiązań IT dla biznesu. Nie tylko ERP, ale też BPM, ECM, DMS, BI, CRM, SCM, KM Systems, Workflow itp. A do tego także narzędzia IT dla poszczególnych branż. Zobaczcie tutaj http://warszawa.itfu...res-tematyczny/ - zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Warto się wybrać i porównać rozwiązania, jakie oferuje rynek, i dzięki temu wybrać najlepszą opcję :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)