Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki system ERP wybrać dla firmy produkcyjnej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jakebass

Napisano 01 lipiec 2020 - 15:51

Tego typu pytanie dobrze byłoby skierować do specjalistów z Fanuc


mtzd

Napisano 30 czerwiec 2020 - 10:15

Nie da się tutaj tak łatwo odpowiedziec na to pytanie bo wszystko zalezy od tego

 

czym zajmuje się firma

Co produkuje

ilu ma pracowników

jakie doświadczenie maja pracownicy oraz jak rozwinięty w firmie jest dział informatyczny

czy firma do tej pory korzystała już z jakichś rozwiązań

 

NIe bedę tutaj polecał konkretnego systemu, ale sugeruję kontakt z nimi: https://itcenter.pl/...dedykowane/crm/ Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla firm oraz powinni dobrać odpowiednie i wygodne rozwiązanie dla biznesu. 


patiks

Napisano 26 czerwiec 2020 - 06:15

Potwierdzam Berberis. Tyle lat i dalej działa tak samo solidnie i niezawodnie. Ten wybór był właściwy. Postawiliśmy na solidne rozwiązanie, którego efekty stosowania po prostu widzimy i właśnie na takie kwestie trzeba zwracać największą uwagę - to kluczowe. Z dnia na dzień decyzji się nie podejmie.


kerryjane72

Napisano 04 czerwiec 2020 - 11:16

Bardzo ważna rzecz, ale tu też trzeba pomyśleć o nowoczesnym parku maszynowym. Maszyny pakujące są oczywiście bardzo ważne. Sprawdźcie sobie dlatego też propozycje od https://www.import-maszyn.euZnajdziecie w tym miejscu maszyny pakujące, laminatory itp.


patiks

Napisano 26 maj 2020 - 06:17

Berberis używamy. Ciężko mi sobie wyobrazić w tych czasach funkcjonowanie biznesu bez takich rozwiązań. Można powiedzieć, że sytuacja uległa diametralnej przemianie. Nie osiągnęliśmy od razu cudów, ale z czasem było coraz lepiej. Na pewno wiele kwestii udało się uporządkować. A jak u was? 


Napisano 25 maj 2020 - 05:18

My w naszym biurze korzystamy z oprogramowania firmy E.Volution z Katowic. Oni specjalizują się w dostarczaniu oprogramowania skupiającego się na obsłudze poczty, cyfrowym zarządzaniu dokumentów, przetwarzania faktur czy cloud storage. Myślę, że takie właśnie oprogramowanie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, ułatwia pracę, sprawia, że nie ma błędów i praca jest po prostu przyjemniejsza.


jaroslaw35

Napisano 19 maj 2020 - 08:05

System ERP Streamsoft Prestiż jest przystosowany do takich rozwiązań jak produkcja seryjna. Posiada odpowiednio dopasowane moduły do zarządzania całym procesem wytwarzania.


patiks

Napisano 05 maj 2020 - 06:21

Kolego - porównaj sobie ten system z Berberis. Zobaczysz, jaka jest różnica. Uwierz mi, że zmiana powinna być imponująca. A przynajmniej ja uważam, że to powinno dać coś diametralnego. A jak to widzicie z własnego punktu widzenia? 


roza15

Napisano 10 kwiecień 2020 - 12:39Berberis jest solidny. Działamy z nim dosyć długo, wiem, co jest potrzebne pod moją działalność, ale akurat to trzeba dobierać indywidualnie. To nie działa tak, że każdy może sobie odpalić taką samą wersję systemu i będzie mieć optymalizację na maxa.

Tutaj należy zwrócić uwagę na wiele kwestii.

No dobrze, tak mówicie, że ten sap może przynieść firmie wiele dobrego, ale tak naprawdę, czy możecie mi określić, jakie są koszty wdrożenia sap ? To mnie interesuje. Oczywiście widełki cenowe mnie interesują. Także jakbyście coś mogli napisać... 


patiks

Napisano 19 luty 2020 - 07:18

Berberis jest solidny. Działamy z nim dosyć długo, wiem, co jest potrzebne pod moją działalność, ale akurat to trzeba dobierać indywidualnie. To nie działa tak, że każdy może sobie odpalić taką samą wersję systemu i będzie mieć optymalizację na maxa.

Tutaj należy zwrócić uwagę na wiele kwestii.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)