Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jaki system ERP wybrać dla firmy produkcyjnej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

janek65

Napisano 21 wrzesień 2021 - 09:40

Dzięki oprogramowaniu ERP zyskujemy kontrolę i zarządzamy najważniejszymi zasobami i procesami w niemal każdym obszarze biznesowym firmy. Wprowadź i Ty do firmy systemowe rozwiązania stworzone z myślą o pracownikach. 


Napisano 14 lipiec 2021 - 12:10

Cześć
Jeśli poszukujecie rozwiązania ERP dla swojej firmy odezwijcie się do nas ! portal myERP.pl specializuje się w pomocy jeśli chodzi o wybór systemu czy Partnera. Nie zamykamy się na jeden system, staram się dopasować rozwiązanie pod wasz biznes
piszcie śmiało na kontakt@myerp.pl lub skorzystajcie z kalkulatora, znacznie ułatwi nam pracę i przyśpieszy wybór systemu www.myerp.pl/kalkulator-systemow-erp


patiks

Napisano 24 czerwiec 2021 - 06:20

Berberis działa tak, jak powinien. Solidnie, daje realną optymalizację i mocną zmianę. To nie tak, że efekty przychodzą od razu - one pojawiają się stopniowo. Ale docelowo da się dzięki nim osiągnąć naprawdę dużą zmianę. Nic od razu. 


patiks

Napisano 02 czerwiec 2021 - 06:16

Berberis działa rewelacyjnie i daje ten wypasiony efekt, ale co dokładnie z tego wyjdzie... ciężko powiedzieć. Na pewno kierunek zmian jest właściwy - takie systemy są niezbędne, jeśli chcecie utrzymać działalność na dobrych torach. W przeciwnym wypadku mogą pojawić się problem - wraz z czasem, kiedy rosnąć będzie skala.


Aragor

Napisano 24 marzec 2021 - 12:12

Jeśli firma jest niewielka i zajmuje się produkcją polecam zapoznać się z ofertą Partner24 system-erp.pl. System jest zdecydowanie tańszy od znanych producentów a dzięki temu że jest autorskim rozwiązaniem można go dowolnie modyfikować i dostosować do potrzeb firmy.


patiks

Napisano 24 marzec 2021 - 07:18

Dokładnie - najlepiej pytać specjalistów. Berberis nam zorganizował pokaz i tam się wszystkiego dowiedzieliśmy. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza droga, jeśli nie do końca wiadomo, czego się tutaj oczekuje. 


Izak

Napisano 08 marzec 2021 - 14:51

Najlepiej poradzić się specjalistów, którzy zajmują się cyfryzacją firmy. Namiary na takich profesjonalistów znajdziesz tutaj, jak również dokładne wyjaśnienie, z jakich etapów powinna składać się transformacja cyfrowa biznesu.


Napisano 02 marzec 2021 - 11:26

Na dzień dzisiejszy nie znaleźliśmy lepszego oprogramowania niż tego oferowanego przez Comarch.

Ogromne wsparcie techniczne, system jest pudełkowy, ale dostosowano poszczególne moduły pod produkcję seryjną i nasze potrzeby. Spięliśmy produkcję z WMS - logistyka zadowolona, Księgowość z apkądo obiegu faktur też nie ma problemu, kadry też dostały swoje 'pudełko'. Minął rok i nie mam zastrzeżeń. Przesiadaliśmy się z Simple właśnie na Comarch.


Forumowicz84

Napisano 09 luty 2021 - 16:14

A systemy SAP? Bo na ogół te systemy po prostu mają usprawniać działanie firmy i do tego właśnie są wymyślane. Na przykład firma www.bpxglobal.com na system osobny do finansów, osobny do controllingu. I wiele firm go bardzo ceni.


patiks

Napisano 09 luty 2021 - 07:17

U nas Berberis było widać zdecydowane korzyści - bardzo duża poprawa sytuacji, rozwiązanie wielu problemów. Nagle okazało się, że z niczego mogło się zrobić normalnie. A jak to wyglądało z waszej perspektywy? Trzeba chwilę poświecić na wybór odpowiedniej wersji systemu, ale docelowo można uzyskać naprawdę fajny efekt. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)