Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Opieka nad osobami starszymi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 listopad 2017 - 15:01

nie jest tak prosto otworzyć własną firmę też o tym myślałam ale zrezygnowałam bo dużo zachodu z tym. Jednak szukałam pracy w istniejącej agencji i już od pewnego czasu pracuje w promedica24. Znałam angielski więc wyjechałam do W.Brytanii. Od początku mam tą samą podopieczną i jest okej, czasem są jakieś drobne problemy wiadomo jak to w pracy ale wszytko do rozwiązania. 


Zosia/Agnieszka

Napisano 10 październik 2017 - 18:33

Ja już 2 razy wyjeżdżałam do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Współpracowałam z agencją Dolce Vita i nie mogę powiedzieć złego słowa - kasa na czas, dobry i przede wszystkim stały kontakt z opiekunem tu na miejscu w Polsce. Dodatkowo premie świąteczne. Firma sprawdzona, śmiało polecam.

No i brawo ty, wyjeżdżaj dalej, w ten sposób klientów nie przyciągasz,a wręcz odstraszasz

marikaa

Napisano 10 październik 2017 - 18:00

Ja już 2 razy wyjeżdżałam do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Współpracowałam z agencją Dolce Vita i nie mogę powiedzieć złego słowa - kasa na czas, dobry i przede wszystkim stały kontakt z opiekunem tu na miejscu w Polsce. Dodatkowo premie świąteczne. Firma sprawdzona, śmiało polecam. 


anigrama

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:39

Ofert pracy jako opiekunka jest sporo, widziałam np. tego typu ogłoszenia na stronie punktpracy.pl, praca w Niemczech  w tym zawodzie nie jest problemem, bo społeczeństwo niemieckie się starzeje i brakuje rąk do pracy.


malwinas

Napisano 24 czerwiec 2017 - 14:29

moja ciotka planuje wyjazd do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych Chce sobie trochę odświeżyć język bo ostatnio używała go gdy pomagała dzieciom w szkole więc kilka lat temu. Gdzie w okolicach Wrocławia można zapisać się na taki przyspieszony kurs języka niemieckiego. Na razie znalazła na stronie agencji:  https://promedica24....a-niemieckiego/ z której jedzie bezpłatne lekcje języka niemieckiego. Fajna sprawa, żeby odświeżyć swoją wiedzę, ale im lepiej będzie posługiwała się językiem tym lepiej.

Ktoś słyszał o naprawdę dobrej szkole językowej?


bwhite80

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:55

Oferty pracy w tym zawodzie wiedziałam w wielu miejscach w internecie, np. tutaj http://www.punktprac...cy-oferty-pracy. Zapotrzebowanie wciąż jest bardzo duże, jak widać. 


biznesik

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:53

To nie jest łatwa praca, ale jeśli ktoś się na nią zdecyduje to lepiej podpisać kontrakt z Agencją i wyjechać np. do Niemiec. Ja od kilku lat pracuję na kontrakcie z https://www.opiekunki.aterima.pl/ i sobie chwalę. Co prawda często jestem poza domem, ale jestem singlem więc mi to nie przeszkadza. 


Baklazanka

Napisano 20 kwiecień 2017 - 14:22

Ja też co jakis czas wyjeżdżam jako opiekunka dla osob starszych. Ostatnio jechałam z tej firmy - http://laxocare.pl/p...unki-niemczech/. Warunki okej były, 2 miesiące wyjazd no i najważniejsze, że wszystko na legalu, bo tylko tak wyjeżdżam. W żadne prace na czarno się nie boję.


temidio

Napisano 20 marzec 2017 - 21:47

tutaj spróbuj http://opieka.pomagamy24h.pl/


Ewella80

Napisano 15 marzec 2017 - 09:41

Nie wiem jak ten biznes wygląda ze strony kosztów i zysków, natomiast wiem, że to zajęcie jest wymagające nie tylko z perspektywy opiekunek. W Polsce niejednokrotnie trudno jest znaleźć odpowiednie osoby, bo kandydatki wyjeżdżają z myślą o dużych zarobkach, nie wiedząc jak ciężka w rzeczywistości bywa ta praca. Może na początek spróbuj sił w agencji pracy - tutaj http://www.friggawork.pl/znajdziesz przykładowe oferty. Myślę, że zarobisz naprawdę nieźle, a jednak unikniesz stresu związanego z prowadzeniem działalności i niepewności, czy znajdziesz kogoś odpowiedniego do pracy :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)