Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jak wybrać dobre biuro rachunkowe?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Hondek

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:36

Alternatywą dla biura rachunkowego jest własne dobre oprogramowanie typu Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc Sam się długo zastanawiałem, ale decyzja padła na program i nie żałuję. Mam oszczędność kosztów, a poza tym program jest bardzo intuicyjny w obsłudze i na bieżąco aktualizowany, więc bez problemu radzę sobie.


Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:53

Poczta pantoflowa, opinie w internecie. Ja tak właśnie trafiłam na Biuro Rachunkowe Marcina Kowalewskiego i całe szczęście, bo okazali się byc super. Mimo, że współpracujemy na odległość, to kontakt nie pozostawia nic do życzenia i są bardzo rzetelni. 


Jol70po

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:49

Wynajęłam biuro księgowe w http://www.bomus.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Świetnie się z nimi współpracuje. Są doświadczeni i bardzo kompetentni. Zawsze terminowo się ze wszystkiego wywiązują. Polecam.


Fizo

Napisano 09 marzec 2019 - 22:10

Może wirtualne wystarczy?


Luiza82

Napisano 07 luty 2019 - 20:51

Ja jestem zadowolona ze współpracy z firmą http://podatki-rodak.com/. Odkąd prowadzą moje rachunki, mam idealny ład i porządek. Cenowo korzystnie. 


interwalik

Napisano 03 luty 2019 - 17:19

Jeżeli chodzi o jednoosobowa dg to ja bym nie korzystał z usług biura tylko sam prowadził księgowość. Aby prowadzić biuro rachunkowe nie trzeba mieć żadnej licencji, nic i wiele takich biur to partacze (nie mylić z doradcami podatkowymi) którzy moga zaszkodzić.  


Napisano 03 luty 2019 - 13:58

Ja nie wyobrażam sobie, żebym miała zmienić swoje zaufane biuro rachunkowe. Z Gamą Grabowskich współpracuje od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z usług. 


dyzia

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:11

Ja mogę dodać namiar na biuro księgowe, które nas obsługuje - pełen profesjonalizm! Jesteśmy z ich usług b. zadowoleni, znają się na swojej pracy, personel jest miły i ma najwyższe kompetencje. Zdecydowanie polecam - http://capitalaudyt.pl/ksiegowosc/


Baska74

Napisano 23 grudzień 2018 - 14:09

Świetne biuro rachunkowe, jakie mogę śmiało polecić to biuro www.audyt-podatki.pl. Potrafią świetnie doradzić, dbają o najmniejsze detale w sprawach związanych z papierami. Cenowo bardzo korzystnie.


Luiza82

Napisano 16 grudzień 2018 - 19:06

Ja wybrałam firmę www.dokum.com.pl i jestem bardzo zadowolona. Ceny usług przystępne. Współpraca układa się znakomicie. Polecam


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)