Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jak wybrać dobre biuro rachunkowe?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 07 lipiec 2018 - 12:30

Ja prowadzę własną działalność w warszawie i korzystam w biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi są na prawde dobrzy


pinik

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:58

Ja z polecenia znajomych zacząłem współpracę z biurem GAMA na Tarchominie i nie narzeka bo wywiązują się rzetelnie ze swojej pracy i wszystkie papierki mi ogarniają, przed nimi miałem straszny chaos i nie wiedziałem co gdzie jak 


Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:12

Ja korzystam od wielu lat z biura rachunkowego M&M Księgi Rachunkowe i nie narzekam. Są profesjonalistami w swojej dziedzinie.


Bossms

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:30

Osobiście uważam, że obecnie bardzo ważne jest także aby biuro przestrzegało uwarunkowań związanych z RODO oraz ustawą z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Chciałem polecić sprawdzone biuro rachunkowe z okolic śląska https://sm4.pl 


Pokrzywka

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:44

Jeżeli o mnie chodzi, korzystam z usług BlueOaks. Może ktoś z Was korzystał również, to potwierdzi, że znają się na temacie. Dla zainteresowanych, tutaj jest więcej informacji na ten temat.

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:11

Często za jakością obsługi idzie również cena. Nie ma się co łudzić, że ktoś kto bierze małe pieniądze zrobi coś dokładnie i dobrze. Ja przekonałam się na własnej skórze, że akurat na tym nie można oszczędzać. Teraz korzystam z Gwarantu w Bielsku Białej, może nie są najtańsi, ale na pewno najlepsi w okolicy.


Napisano 27 marzec 2018 - 15:21

Dobre biuro rachunkowe to podstawa już na samym początku prowadzenie własnej działalności, aj wybrałam- brbilans.com, bo mili satysfakcjonującą mnie ofertę. Polecam serdecznie

Napisano 31 styczeń 2018 - 23:40

No wiecie, dobry kontakt z biurem to chyba jest standard, przynajmniej w Tax Care. Przypisany dla mnie księgowy jest w kontakcie zawsze wtedy kiedy go potrzebuję. Obsługuje wszystkie moje sprawy, ja tylko dosyłam mailem skany dokumentów a raz w miesiącu kurierem oryginały. Raz nawet zdarzyło mi się skorzystać z pomocy ich informatyka, bardzo fajna opcja. Teraz się zastanawiam nad dobraniem karty fit sport.

Napisano 19 styczeń 2018 - 09:29

Vat mi rozliczają w Renomie już trzeci rok i jest w porządku, jasne warunki cenowe, wiem za co płacę. Dobry szybki kontakt, nie mam problemów żeby się dodzwonić itp. Pani Anna jest raz w tygodniu w Warszawie także można się na spotkanie umówić w stolicy i też na Instalatorów jest skrytka na dokumenty – bo samo biuro siedzibę ma w Radomiu. Na stronie biuro-renoma.pl jest ich wizytówka.


Napisano 09 styczeń 2018 - 09:29

Dobre biuro rachunkowe to takie, które ma dla Ciebie czas. Popytaj znajomych - na pewno ktoś korzysta z usług kogoś odpowiedniego i będzie w stanie coś polecić. Moja koleżanka poleciła mi Gwarant z Bielska Białej i z obsługi księgowej mojej firmy jestem bardzo zadowolona.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)