Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dotacje na warsztat samochodowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 16 listopad 2019 - 19:51

Sądzę, że to bardzo dobry pomysł na biznes. Praktycznie wszyscy korzystamy z usług warsztatów samochodowych. Możesz sprawdzić ofertę www.elwico.com.pl. Mój znajomy zamawiał stamtąd wyposażenie do własnego warsztatu. Posiadają wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.


Kryspin90

Napisano 14 czerwiec 2019 - 20:30

Świetnej jakości wyposażenie w konkurencyjnych cenach można dostać u www.darkomp.com. Można tam znaleźć wiele rodzajów urządzeń składających się na wyposażenie warsztatów i serwisów. Fachowcy w temacie służący doradztwem w kwestii wyboru.


Midam33

Napisano 25 sierpień 2018 - 08:49

Bardzo dobrej jakości sprężarki oferuje niemiecki producent https://www.almig.pl/ Oferująurządzenia wysokiej jakości, które są wykorzystywane i cenione w Europie i na całym świecie. Oferują  możliwość dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb, fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia i profesjonalny serwis. Takie kompleksowe podejście do potrzeb gwarantuje, że będzie to najlepszy z możliwych obecnie na rynku wyborów.


elka2002

Napisano 06 listopad 2017 - 21:12

Zazwyczaj na stronie PUP są programy, z których można skorzystać. Trzeba tylko spełnić wymagania i opracować naprawdę dobry biznes plan. Trzeba tam wskazać co chcemy kupić. Np. można wybrać rodzaj sprężarki z tej strony https://www.sprezarki-techem.com.pl , sprawdzić specyfikację i dowiedzieć się jaka jest jej cena. I tak z każdym urządzeniem. Wszystko musi być dokładnie przemyślane.


Napisano 17 sierpień 2017 - 20:38

Jak zakładacie firmę i szukacie pieniędzy, to ja już dostaniecie, to poważnie zainwestujcie sobie w dobry sprzęt - a nie co tańsze. Potem będziecie mieli spokój na lata. A nie ciągłe dokładanie, bo się to zepsuje, potem tamto itd. Sprawdźcie sobie sprzęt na rg narzędzia - naprawdę warto 


pinik

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:23

Jeżeli rozkręcacie teraz swój samochodowy biznes, co od nowa, czy już działa, to sprawdźcie sobie ten program partnerski - https://partner.mell...s&utm_medium=mp - na pewno Was zainteresuje ;) Można zyskać i nowych klientów i sporo nagród - chyba idealne połączenie 


Napisano 28 lipiec 2017 - 10:20

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl


Napisano 27 lipiec 2017 - 14:52

Witam serdecznie, ze swojej strony mogę zaoferować kwestie finansowania. Nasza firma zajmuje się wsparciem rozwoju nowych przedsiębiorstw. W swojej ofercie mamy: 

- finansowanie na start- procedura uproszczona pozwala uzyskać 35 000zł, pełna nawet 100 000zl, a to wszystko z konkurencyjnym oprocentowaniem!

- leasing- zaproponujemy oferty angażujące bardzo mały wkład własny ( nawet na poziomie 0%- porównując w innych instytucjach wkład własny dla nowo powstałych firm oscyluje miedzy 15-20%).

- i inne rozwiązania zapewniające lepsza płynność finansowa firmy

 

Zapraszam do kontaktu,

Malwina Wawrowska,

tel. 511500621

e-mail m.wawrowska@bossfinance.pl


kitki

Napisano 28 czerwiec 2017 - 16:09

Prowadząc taki biznes na pewno przyda Ci się kontakt do dobrej firmy kurierskiej, która zajmie się wysyłką nietypowych gabarytowo przedmiotów jak opony, silniki a nawet skutery. Godną zainteresowania jest oferta firmy Pogotowie Paczkowe https://www.pogotowi...r-dla-mechanika. Jak widać zapotrzebowanie na tego typu usługi było tak duże, że firma stworzyła osobną ofertę dla mechaników. Dodatkowo są jedną z tańszych firm na runku więc warto skorzystać :)


Arkadiusz Kędra

Napisano 29 maj 2017 - 05:51

Osobiście uważam, że szukając dotacji na tego rodzaju działalność, warto przede wszystkim sprawdzić, czy Urząd Pracy i może udzielić wsparcia w tym zakresie, do tego mamy jeszcze dotacje unijne. Oczywiście myśląc o warsztacie, należy także poszukać odpowiedniego wyposażenia. W związku z czym na pewno dobrym pomysłem będzie wzięcie pod uwagę ofertę Almig http://www.almig.pl/ . Ta niemiecka firma bowiem działa na naszym rynku już od bardzo wielu lat i produkuje wysokiej jakości sprężarki różnego rodzaju. Przy czym można u nich dokonać nie tylko zakupu takich urządzeń, ale w razie potrzeby również skorzystać z ich serwisu. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)