Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wirtualne biuro firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bakarat

Napisano 17 grudzień 2017 - 23:21

Zobaczcie sobie również ofertę tego http://www.chmielna2.com wirtualnego biura. Propozycja jest naprawdę ciekawa i przede wszystkim niedroga. Uważam, że warto decydować się na coś takiego, bo przede wszystkim zyska na tym nasza firma.


hannaa89

Napisano 25 listopad 2017 - 19:13

Wiele zależy od branży w jakiej działa firma i skali działalności. W większości przypadków firma będzie jednak potrzebowała stałego biura. Warto rozejrzeć się z nim w sieci, tutaj https://walterherz.com w kilka chwil można znaleźć wszystkie biura do wynajęcia w okolicy.


paulanka

Napisano 21 listopad 2017 - 11:42

Według mnie to wszystko w dużej mierze zależy od prowadzonej przez nas działalności. Niemniej jednak biuro wirtualne z pewnością pozwoli obniżyć koszty prowadzenia działalności. Jest to również bardzo wygodne - mamy dostęp do firmy praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.


Napisano 20 listopad 2017 - 20:26

ja uważam, że lepsze jest stacjonarne biuro i najlepiej jest skorzystać z agencji, która pomoże wynająć biuro gwiazda.info


Hoszwer

Napisano 07 grudzień 2016 - 15:40

Moim zdaniem wirtualne biuro to dobre rozwiązanie - jest o wiele łatwiej spotykać się z klientami gdy mamy biuro ulokowane w centrum miasta(wiadomo, że normalnie o to ciężko i, że koszt jest ogromny). Polecam poczytać o możliwościach coworkingu i wirtualnego biura: http://ideaplace.pl/...ta/twoja_firma/ - ma to oczywiście wady i zalety. Należy samemu zdecydować czy nam to pasuje czy nie :)


Napisano 22 maj 2016 - 15:11

Ja polecam unikać tanich biur wirtualnych w mieszkaniach, bo zdarza się że poprostu przestają świadczyć usługi i znikają. A potem klienci muszą się przerejestrowywać. Z profesjonalnych to polecam OmniOffice.pl, biurowce w centrum Warszawy, adres na Marszałkowskiej 111, mają również wyposażone gabinety biurowe dla kilkuosobowych firm. Tam dopiero dowiedziałem się że można dostać od ręki powiadomienie o korespondencji, mogą mi wszystko skanować itd. Korzystam też z sal konferencyjnych, kawa bez limitu smile.png generalnie polecam,


Dobrosława

Napisano 19 maj 2016 - 10:56

Zależy od charakteru prowadzonej działalności. Teraz dużo ludzi pracuje mobilnie i we względu na wysokie koszty prowadzenia działalności niestety, liczy się każdy grosz. Jak można zaoszczędzić, to czemu nie?smile.png

Wirtualne biura oprócz adresów oferują coworking i zdalną obsługę biurową - co wychodzi dużo taniej od załatwienia wszystkiego we własnym zakresie. Kwestia prestiżu i wiarygodniosci owszem jest ważna, ale liczą się głownie względy praktyczne.

Jeśli ktoś zastanawia, czy to jest dla niego, to polecam poprosić o ofertę od 2-3 biur i na spokojnie przeanalizować warunki. 


majkel29

Napisano 29 październik 2015 - 08:46

Uważam, że opcja wirtualnego adresu i wirtuslanego biura jest bardzo korzystna. Wbrew pozorom wiele osób zwraca uwagę na to, pod jakim adresem zarejestrowana jest działalność. Jeśli np. w google maps wychodzi, że to prywatne mieszkanie, to nie wzbudza to zaufania. Co innego, gdy sam adres wskazuje na fajną lokalizację - np. Cowork Centralny w Warszawie http://centralny.co/ umożliwia wykorzystanie adresu na Nowogrodzkiej 48 - to centrum Warszawy więc lokalizacja doskonała.


Napisano 12 listopad 2013 - 12:00

Możliwość sprawdzenia biura firmy na laptopie to bardzo fajna sprawa.


Napisano 10 listopad 2013 - 19:20

hmm ja do tego jestem nastawiona sceptycznie ale faktycznie jak masz swoją firmę to jakiś adres musisz mieć, więc jeśli nie stać cię na inne, to takie wirtualne bedzie jak najbardziej ok .


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)