Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro podatkowe ze Śląska


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Rimsky

Napisano 30 styczeń 2020 - 22:55

 Sprawdź Emrach biuro rachunkowe oferują pełną obsługę księgową

 


pomocna

Napisano 28 listopad 2019 - 03:01

Biuro rachunkowe Katowice to na pewno http://ask-finance.pl/ . Z tego co wiem mają w zakresie usług także rozliczanie podatku VAT, podatku dochodowego czy wyprowadzanie zaległości podatkowych. Także razem ze zleceniem czynności księgowych można im powierzyć te podatkowe. Mają ogromne doświadczenie i obsługują różne firmy na terenie Śląska. I nie tylko, mają swoje oddziały także w Warszawie czy Poznaniu. Działają też poza granicami kraju. Z ich usług korzystają przedsiębiorstwa z przeróżnych sektorów przemysłu. NIe wiem czy jest działalność w jakiej współpracy by się nie podjęli. Jak zależy na wysokiej jakości usług to to biuro rachunkowe na Śląsku to będzie taki pewniak. 


Jarecki85

Napisano 28 czerwiec 2019 - 10:36

We Wrocławiu jest też bardzo dobre biuro godne polecenia - KORF. Korzystamy z ich usług już od dawna i szczerze każdemu polecam. Mają duże doświadczenie i odpowiednie podejście do każdego klienta/problemu.


pomocna

Napisano 03 maj 2019 - 17:26

Najlepsze jest w Gliwicach, PRI Profesjonalne Biuro Finansowo-Księgowe  Mają naprawdę bardzo szeroki zakres usług, między innymi prowadzą ewidencję rozliczeń podatkowych, przygotowują rozliczenia podatku dochodowego, prowadzą księgi rachunkowe, sprawozdania finansowe. Są otwarci na oczekiwania klientów, ofertę można z nimi ustalić indywidualnie. W każdym razie zespół jest skompletowany tak by świadczyć usługi z jak najszerszym zakresem. I nie ma tak naprawdę zadań których się nie podejmą. Wiedza, doświadczenie i do tego konkurencyjne ceny. po przedstawieniu zakresu obowiązków jakie firma chciałaby do wykonywania powierzyć - biuro przekazuje cennik. To jest naprawdę niewielkie wynagrodzenie miesięczne. 


Napisano 23 styczeń 2018 - 21:23

w Bielsku Białej jest bardzo dobre biuro - Gwarant. Z tego co się orientuję, to doradztwo podatkowe mają też w wersji online gdybyś miał za daleko do nich.

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:06

Nie piszesz skąd dokładnie, ale ja polecam Tax Care. Są w większości miast, więc bez problemu namierzysz w swojej okolicy. Sama korzystam od roku i nie mam żadnych zastrzeżeń, a cenowo też jest ok.


Fizo

Napisano 13 grudzień 2017 - 11:20

Jest taki poradnik o biurach, które są znane na Śląsku, oto link http://poradnikowy.n...szych-miastach/, mam nadzieje że znajdziedzie bez problemu solidne biuro, czas rozliczeń niedługo i warto przy pomocy doradcy "zaoszczędzić legalnie" na podatkach :)


Napisano 10 listopad 2017 - 10:53

Polecam biuro rachunkowe z Katowic www.ksiegowosc-fajkis.pl


marikaa

Napisano 06 listopad 2017 - 06:39

fajnie cieszę się tilos, że pomogłam :) Na pewno będziesz zadowolony. To bardzo wygodna opcja bo nie musisz sam pilnować terminów tych wszystkich rozliczeń i masz pewność, że wszystko będzie tak jak należy. I żadna kontrola z US nam nie straszna :)


frych47

Napisano 03 listopad 2017 - 19:02

O, wielkie dzięki :) Z całą pewnością przydadzą mi się te informacje :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)