Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry księgowy Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Benzynowy

Napisano 28 maj 2020 - 10:03

My również korzystamy z obsługi księgowej w wydaniu Capital Audyt. Zdecydowanie polecam to biuro - są terminowi, rzetelni i sprawnie się komunikują :) Kontakt z nimi to sama przyjemność :)

Potwierdzam, bardzo rzetelna firma


Dariusz Kowalski

Napisano 27 maj 2020 - 15:05

Cześć. Polećcie mi dobrego księgowego pracuje jako alpinista przemysłowy i prowadzę firmę https://www.alpinweld.com/. Chodzi mi o firmę obeznaną w temacie.


ewaparki

Napisano 22 maj 2020 - 13:25

Może szukacie w okolicach Warszawy? Mogę podesłać namiary na biuro księgowe w Legionowie


Napisano 21 maj 2020 - 14:35

Kameralne biuro Usług Księgowych zaprasza do współpracy . Nie musisz wychodzić z domu obsługa internetowa , zostań w domu.

Zapraszam do współpracy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Pełna obsługa ksiąg , KPIR kontakt z ZUS z US , pracujemy na oprogramowaniu Symfonia , posiadam licencję Ministerstwa Finansów , ubezpieczenie OC .Ceny konkurencyjne .Zapraszam do kontaktu tel:664-676-755 , e-mail : biuro@eurorachunkowosc.eu , odpowiem na wszystkie pytania.


ksiegowosc24

Napisano 19 maj 2020 - 09:55

Najlepiej poszukać takiego księgowego, który ma dobry program do fakturowania. W każdej firmie wystawia się mnóstwo faktur VAT, dlatego fakturowanie powinno przebiegać bardzo sprawnie.


Masert

Napisano 02 kwiecień 2020 - 11:02

Pracuje w dużej firmie w Warszawie mamy własną księgowość, ale też współpracujemy z zewnętrznym biurem Tax Expert 24, które doradza nam podatkowo. Posiadają ogromne doświadczenie w obsłudze spółek z kapitałem zagranicznym, także polecam ich jako dobre biuro księgowe dla małych i dużych firm. Wiem, że wiele firm korzystaj z tego biura rachunkowego, gdyż znajomy mi ją polecił. 


Napisano 31 marzec 2020 - 08:02

Polecam zajrzeć na stronę doradcapodatkowywarszawa.com.pl. Korzystałem z pomocy pana Jarosława Konopki i zawsze polecam go znajomym.


pawelszabla

Napisano 05 luty 2020 - 11:53

Ja mam dosyć tanio księgową z Warszawy. Tania oczywiście nie oznacza, że zła, wręcz przeciwnie, bardzo polecana i w sumie to nie wiem nawet, czy jeszcze przyjmuje jakichś nowych klientów, czy ma już maksymalne obłożenie. Możesz się zawsze zapytać, tu jest adres strony europodatnik.pl/ .


Napisano 26 styczeń 2020 - 19:15

Sprawdź ofertę p. Jarosława Konopki.. bardzo profesjonalna obsługa księgowa


Napisano 19 styczeń 2020 - 23:02

Mnie też polecano i skorzystałam – nie żałuję – z usług firmy porachowani.pl, jak dla mnie nie ma lepszych specjalistów od księgowości w Warszawie

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)