Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: sprawdzone biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 luty 2018 - 22:07

Poszukajcie w Bydgoszczy, nie są to może duże biura, ale są solidne i odpowiednie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nie wiem jakie znaczenie ma tutaj lokalizacja, szczególnie dla kogoś np. z Krakowa ;) Ja z jednej strony polecam księgowość online, bo wygoda ogromna, no i najczęściej taniej. Ale z drugiej dobrze mieć możliwość spotkania się z księgową twarzą w twarz w razie czego. Taką możliwość daje np. tax care, bo oddziały mają chyba we wszystkich większych miastach w Polsce.

bozi38

Napisano 24 styczeń 2018 - 11:55

Jeśli chodzi o biuro podatkowe Warszawa to faktycznie wybór jest bardzo duży, firm świadczących takie usługi jest wiele i na pewno trudno wybrać. My akurat zaufaliśmy rekomendacji znajomego i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi przez Capital Audyt. Czasem takie polecenie ma największą wartość, zwłaszcza jak poleca bliska osoba :) 


bogdan259

Napisano 17 styczeń 2018 - 23:46

Poszukajcie w Bydgoszczy, nie są to może duże biura, ale są solidne i odpowiednie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

aedik

Napisano 15 styczeń 2018 - 18:14

Nie mam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...


maciek_p

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:47

Ja korzystam z usług firmy z Wrocławia, http://superksiegi.pli jestem zadowolony ze współpracy, mogę ich polecić. Oferują też usługi zdalnie więc można się do nich zgłosić też z dalszych rejonów Polski. Są na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi i widać że zatrudniają dobrych księgowych.


jol33

Napisano 27 listopad 2017 - 10:19

U nas za usługi księgowe odpowiada biuro rachunkowe Capital Audyt. Mogę je polecić przedsiębiorcom z Warszawy, którym zależy na rzetelnej współpracy i terminowości :) My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak przebiega współpraca. 


switch

Napisano 26 listopad 2017 - 00:44

Poszukuję biura rachunkowego, które zajmuje się również zakładaniem działalności gospodarczej. Najlepiej na pomorzu. Potrzeba mi tylko sprawdzonych firm.

Ja mogę polecić Biuro Podatkowe Pani Urszuli Zdybel. Biuro ma siedzibę w Wieluniu, ale z tego, co się orientuję, obsługują klientów również z innych regionów Polski. Kontakt na stronie http://www.urszulazd...pl/kontakt.html


Napisano 25 listopad 2017 - 22:21

Ja mogę doradzić skorzystanie z  poznańskiego DRD  Business Center. W 100% solidna firma, terminowa i ogólnie fachowa. Jesteśmy młoda firmą i bardzo nam pomogli bo dobrze doradzili nam w kwestiach finansowych, zajmują się też właśnie doradztwem


Napisano 25 listopad 2017 - 14:22

dla osób z Lublina polecam to biuro rachunkowe prawoipodatki.com


jagger

Napisano 05 listopad 2017 - 15:19

Jakiś czas temu zrezygnowałem z usług tradycyjnego biura rachunkowego. Obecnie korzystam z firmy fintaxis.pl, która świadczy swoje usługi księgowe online. Mam dostęp do swojego konta i podgląd dokumentów w każdym momencie 24h/7 dni w tygodniu. Zawsze w razie wątpliwości czy pytań pozostaje kontakt do osoby, która zajmuje się obsługiwaniem mojej firmy. Na pewno biuro rachunkowe z dostępem online jest oszczędnością w stosunku do zatrudnienia tradycyjnej księgowej, czy zlecania rozliczeń za każdym razem z osobna. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)